Boks garażowy – idealne miejsce do przechowywania Twoich rzeczy na podziemnym miejscu parkingowym

Firma Kart-Map – jeden z czołowych producentów mebli metalowych w Polsce – wprowadza do swojej oferty nowy produkt – boks garażowy. Jest to bezpieczny schowek na wszystkie rzeczy, które są niezbędne na podziemnym miejscu parkingowym. Dzięki ogromnej ergonomii, przestrzeń boksu można w pełni dostosować do swoich potrzeb, a także gabarytów i specyfiki przechowywanych rzeczy. Boksy garażowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy na każdym kroku wymagają doskonałych i wygodnych rozwiązań.

Boks garażowy montowany jest na podziemnym miejscu parkingowym, tuż nad maską samochodu. Jego wysokość można swobodnie dostosować do wysokości pojazdu dzięki płynnej regulacji. Ustawienie boksu w żaden sposób nie wpływa na sposób parkowania ani nie zabiera dodatkowego miejsca.

Boksy garażowe przeznaczone są do pewnego i łatwego magazynowania wszystkiego, co jest potrzebne w garażu. Opony zimowe, narzędzia warsztatowe, dziecięcy wózek i rower, narty czy sprzęt windusrfingowy oraz wiele innych rzeczy można swobodnie umieścić w wydzielonym i niezawodnym miejscu, gdzie są bezpiecznie przechowywane.

„Boks garażowy to optymalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie posiadają garażu ani specjalnie wyznaczonego miejsca do przechowywania np. opon czy sprzętu kitesurfingowego. Wyposażenie podziemnego miejsca parkingowego w nasz innowacyjny produkt zamieni zwykłe miejsce postojowe w namiastkę ergonomicznego, wygodnego i bezpiecznego garażu” – mówi Krzysztof Łachacz, właściciel firmy Kart-Map.

Boksy garażowe to dwupółkowe szafy z drzwiami otwieranymi za pomocą sprężyn gazowych do góry, a zamykanymi najwyższej jakości zamkiem klasy A. Konstrukcja ramowa boksu, która wykonana jest z profilowanej blachy o grubości 2-3 mm zapewnia ogromną sztywność i wytrzymałość. Nogi boksu – dzięki wykorzystaniu zaawansowanego technologicznie przekroju – są odporne na wszelkie uszkodzenia oraz niezwykle wytrzymałe, a specjalistyczny system kotwienia nóg gwarantuje stabilne i pewne zamocowanie.

Firma Kart-Map oferuje dwa rodzaje boksów garażowych – o pojemności 1500 oraz 2000 litrów. Maksymalna nośność boksu to 500 kilogramów. Ten innowacyjny produkt kosztuje 4256 zł brutto (boks mniejszy) oraz 4674 zł brutto (boks większy).

źródło/autor: Orchidea PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu