„Ocean możliwości” – nowa promocja DIALOGu

Wraz z Nowym Rokiem DIALOG dla przyszłych i obecnych klientów indywidualnych przygotował specjalną ofertę promocyjną. Przez cały rok każdą z usług: telewizję, internet i telefon stacjonarny – można kupić solo bądź – w bardzo korzystnej cenie – w dowolnym pakiecie. Dla tych, którzy zdecydują się na telewizję, firma przygotowała dodatkowe bonusy, a dla chcących korzystać z e-faktury – rabaty.

Telewizję, internet i telefon stacjonarny można kupić solo bądź – w jeszcze lepszej cenie – w dowolnie zestawionym pakiecie (dwie lub trzy usługi) i w różnych opcjach. W ramach nowej promocji ‘”Ocean możliwości” DIALOG proponuje do wyboru dwie opcje telewizji (w cenie już od 39 zł brutto miesięcznie), pięć opcji internetowych (w cenie już od 35,01 zł brutto miesięcznie) i trzy profile telefonii stacjonarnej (w cenie już od 30 zł brutto miesięcznie).

– Przygotowaliśmy ofertę, która pozostawia olbrzymi margines swobody wyboru naszym klientom. Mają oni możliwość skomponowania pakietu usług dopasowanych do własnych potrzeb i w znakomitej cenie – podkreśla Robert Banasiak, wiceprezes zarządu Telefonii DIALOG – „Ocean możliwości” to nie jedynie dobry slogan, ale oferta skrojona na miarę każdego klienta – dodaje.

Solo lub w pakiecie

Telewizja – bez limitu atrakcji

Telewizja DIALOGu to ponad 90 kanałów w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku, z czego aż 45 najpopularniejszych wchodzi w skład pakietu podstawowego (Pakiet Domowy). W nowej promocji klient zyskuje ponadto Cyfrowy Magnetowid i obraz w jakości HD – w wybranych wariantach gratis nawet przez 3 miesiące, dostęp do Pakietów Tematycznych i Pakietów Premium oraz biblioteki ponad 700 interesujących filmów VoD. Abonent otrzymuje również bonus w postaci rabatu na filmy w domowej wypożyczalni na okres do 3 miesięcy. Oznacza to, że nie płaci on za pierwszą wypożyczoną pozycję w danym miesiącu (rabat dostępny w każdym wariancie w umowach zawieranych na 2 lata). Po promocyjnych cenach może zakupić także Pakiet Rozszerzony zawierający aż 75 kanałów (w tym pakiet Premium Filmbox) lub 45 kanałów do wyboru z HBO albo z Canal+. Bez względu na to, którą z trzech możliwości wybierze, opłata jest taka sama. DIALOG jako jedyny operator oferuje tę unikalną funkcjonalność na rynku.

Klient DIALOGu może zdecydować się na samodzielną usługę telewizyjną lub zakupić ją w pakiecie z usługą głosową i/lub internetem. Dodatkowo otrzymuje atrakcyjne rabaty na opłatach abonamentowych za usługi telewizyjne i rabat na jednorazowej opłacie za uzyskanie dostępu do telewizji. Ich wysokość jest uzależniona od długości trwania umowy, opcji usługi oraz tego czy usługa świadczona jest samodzielnie czy w pakiecie, a także od chęci korzystania z e-faktury.

Internet – bez limitu danych

Wybierając internet w DIALOGu w ramach najnowszej promocji „Ocena możliwości” klient może zakupić usługę samodzielnie bądź w pakiecie – do wyboru ma przepływności od 2 do 50 Mb/s, w cenie już od 35,01 zł miesięcznie. Dodatkowym atutem jest brak limitu przesyłanych i pobieranych danych, którego przekroczenie obciążałoby abonenta dodatkowymi opłatami. Ponadto przyznawane są rabaty na opłatach abonamentowych i jednorazowej opłacie za uzyskanie dostępu do internetu. Wysokość zniżek jest podyktowana długością trwania umowy, wyborem opcji usługi oraz zależna od tego czy usługa świadczona jest samodzielnie, czy w pakiecie oraz od deklaracji korzystania z e-faktury.

Telefon stacjonarny – bez limitów rozmów

W ramach najnowszej promocji abonent może zakupić samodzielną usługę głosową i wybrać jeden spośród trzech profilów (100 minut, komfortowy i nieograniczony). Ma także inną możliwość – skorzystanie z zakupu usługi telefonicznej w pakiecie z internetem i/lub z usługą telewizyjną. Wysokość dodatkowych rabatów (na opłatach abonamentowych oraz na jednorazowej opłacie za uzyskanie dostępu do telefonu) zależy od długości trwania umowy, wybranego profilu, od tego czy usługa głosowa świadczona będzie samodzielnie, czy w pakiecie oraz od decyzji korzystania z e-faktury. Telefon stacjonarny w DIALOGu daje możliwość wykonywania nieograniczonej liczby połączeń do wszystkich sieci stacjonarnych w Unii Europejskiej.

Promocja „Ocena możliwości” jest skierowana do klientów indywidualnych znajdujących się w zasięgu sieci operatora. Klient może wybrać umowę na 12 lub 24 miesiące. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej DIALOGu, w punktach sprzedaży i u reprezentantów handlowych oraz w TeleCentrum 800 700 700.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu