Miesięcznik Młody Technik interaktywny w czasie rzeczywistym

Młody Technik – tytuł, który debiutował prawie 100 lat temu, z dumą wkracza w drugie dziesięciolecie XXI wieku ze wsparciem najnowszego trendu w rozwoju prasy – swoistą formą rzeczywistości rozszerzonej (ang. augmented reality).

Wraz ze styczniowym wydaniem miesięcznika pojawił się e-suplement – nowa zakładka na stronie www dedykowanej tytułowi. Materiały zawarte w e-suplemencie połączone są integralną więzią z bieżącym wydaniem miesięcznika, gdyż zawierają poszerzenia artykułów, łącząc świat druku z rzeczywistością multimedialną.

Czytelnicy znajdą tutaj dodatkowe materiały, a wśród nich multimedia, recenzje, zdjęcia, filmy oraz bonusowe artykuły – relacje z ciekawych miejsc i przewodniki krok po kroku, a także  niepowtarzalne eksperymenty wideo z chemii.

Drugą nowością, dotyczącą wydania drukowanego Młodego Technika jest zwiększona objętość tytułu. Na dodatkowych 8 stronach Czytelnicy będą mogli przeczytać najbardziej sensacyjne, niewiarygodne i szokujące historie z podłoża technologii, multimediów i internetu, które… opisują prawdziwe wydarzenia, czyli non-fiction jak science fiction!

Miesięcznik Młody Technik ukazuje się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiej rzeszy odbiorców. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie. Tytuł prezentuje rubryki edukacyjne, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Tytuł ukazuje się nakładem wydawnictwa AVT Korporacja. Pismo dostępne jest w niemal każdej bibliotece szkolnej (w ponad 10.000 placówek) dzięki prenumeracie sponsorowanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

źródło/autor: AVT Korporacja

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu