E-Shuster – nowe narzędzie dla specjalistów HR

Proces zarządzania rozwojem pracowników w organizacji wymaga dużego zaangażowania czasowego. I nie chodzi tu tyle o samo sprawdzanie potrzeb rozwoju. Ważnym elementem jest szybki i efektywny wybór dostawcy usług doradczo – szkoleniowych.

E-Shuster.pl łączy dostawców usług doradczo-szkoleniowych z ich odbiorcami. Podobnych narzędzi na rynku jest kilka, jednak tylko E-Shuster w tak precyzyjny sposób dopasowuje wyniki do potrzeb poszukującego. Wszystko to dzięki niespotykanemu dotychczas, rozbudowanemu systemowi opisywania i wyszukiwania szkoleń, który  pozwala określić pełny zbiór wymagań postawionych przez wyszukującego.

Rola serwisu nie kończy się jedynie na pokazaniu wyników. Za pośrednictwem systemu szukający komunikuje się z wybranymi firmami, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze, jakie poświęciłby na wykonywanie telefonów i przeglądanie setek ofert. Warto przy tym wspomnieć, iż E-Shuster.pl jest w pełni obiektywnym serwisem. Jak mówi Maciej Sobczyk, Customer Relationship Menager E-Shuster.pl – nie znajdziecie Państwo w tym serwisie reklamy firmy szkoleniowej. Nie znajdziecie także wyróżnionej czy wypromowanej usługi. Na pozycję oferty w wyszukiwarce wpływa tylko jej stopień dopasowania do potrzeb szukającego i oceny, jakie uzyskał oferujący od innych użytkowników serwisu.

Co jeszcze oferuje serwis? Dla osób preferujących tradycyjny brokering dostępna jest usługa Vip E-Shuster, dzięki której odnalezieniem odpowiedniego szkolenia zajmuje się wyspecjalizowany konsultant. Dla oferentów przygotowano system lojalnościowy oraz pakiet narzędzi diagnostycznych i raportów, umożliwiających doskonalenie działania i portfela usług. Więcej szczegółów, informacji oraz demo funkcjonowania serwisu można znaleźć na www.e-shuster.pl

źródło/autor: E-Shuster.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu