Rusza druga edycja akcji „Poleć sprawdzone ubezpieczenie” Liberty Direct

Od stycznia rusza kolejna edycja akcji „Poleć sprawdzone ubezpieczenie” organizowanej przez Liberty Direct. Dzięki udziałowi w promocji Klienci firmy za każde skuteczne polecenie polisy komunikacyjnej kolejnej osobie otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości od 50 do 100 zł, a osoby które w wyniku polecenia zdecydują się na kupno ubezpieczenia – zniżkę na polisę analogicznej wartości.

Program rekomendacji OC i AC potrwa do końca marca 2011r. Liberty Direct można polecać znajomym bez ograniczeń i zyskiwać w związku z tym dowolną liczbę nagród.

Z promocji można korzystać przez internet, jak i telefon, podając numer polisy Klienta polecającego Liberty Direct. Nagrody pieniężne będą przekazywane osobom polecającym firmę przelewem na wskazane konto jeżeli nowy Klient zawrze polisę, opłaci ją i nie wypowie w ciągu 30 dni.

„Promocja ‘Poleć sprawdzone ubezpieczenie’ spotkała się bardzo dużym zainteresowaniem naszych Klientów. Z tego względu zdecydowaliśmy się ją przedłużyć. Cieszy nas to tym bardziej, że potwierdza wysoki poziom zadowolenia z oferowanych przez nas usług” – komentuje Rafał Karski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct.

Wysokość nagród przyznawanych w promocji jest zależna od rodzaju ubezpieczenia zawartego przez nowego Klienta. Dzięki rekomendacji firmy można zyskać 50 zł – w przypadku, gdy nowy Klient kupi OC lub 100 zł – gdy zdecyduje się on na kupno pakietu OC i AC. Klienci korzystający z rekomendacji otrzymują analogiczne zniżki na polisy.

Liberty Direct jest jednym z najszybciej rozwijających się w Polsce ubezpieczycieli oferujących polisy przez Internet i telefon. Według rankingu1 dziennika „Rzeczpospolita” ubezpieczyciel ma najlepsze stawki OC dla samochodów używanych na rynku. W przypadku nowych aut natomiast Liberty Direct znalazło się w rankingu na drugim miejscu rankingu. Firma ubezpieczyła już ponad 180 tys. pojazdów.

Dodatkowe informacje o firmie oraz programie „Poleć sprawdzone ubezpieczenie” można uzyskać na www.libertydirect.pl lub na Infolinii Liberty Direct pod numerem 1 95 21.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu