Mapa TOPO Polska 2011 już dostępna

Europejski oddział Garmin ma przyjemność poinformować o udostępnieniu nowej mapy topograficznej przygotowanej z myślą o polskich użytkownikach – TOPO Polska 2011. Wprowadzenie nowego produktu znacznie poszerza bazę map Garmin obejmujących swoim zasięgiem cały kontynent europejski.

Topo Polska 2011 zapewnia pełne pokrycie topograficzne obszaru Polski, dostarczając jedną z najdokładniejszych map dla urządzeń GPS firmy Garmin. Dzięki niej użytkownik może wyszukiwać w okolicy punkty POI czy korzystać z funkcji cieniowania terenu 3D w kompatybilnych urządzeniach Garmin. Z zalet mapy Garmin skorzystają nie tylko zaawansowani globtroterzy ale również osoby ceniące aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Zawiera ona wszelkie informacje przydatne w turystycznych zastosowaniach GPS, takie jak dane o ukształtowaniu terenu w postaci linii poziomic czy cieniowanie rzeźby terenu (dostępne w programie MapSource oraz w wybranych urządzeniach Garmin).

Najnowsza mapa Topo Polska 2011 wyposażona została również  w drogi, piesze i rowerowe szlaki turystyczne, granice Parków Narodowych i innych obszarów chronionych a także specjalne kategorie POI na oznaczenie szczytów, przełęczy, skrzyżowań szlaków, stacji ratunkowych GOPR.

„Dla amatorów rodzimej turystyki Topo Polska 2011 może okazać się najlepszym kompanem w trakcie wypraw pieszych i rowerowych, pomiędzy Bałtykiem a Tatrami” zachęca Jakub Szałamacha, Marketing Manager Garmin Polska.

Mapę TOPO Polska 2011 można pobrać zarówno ze strony myGarmin, jak i zakupić na płycie DVD wraz z oprogramowaniem Garmin BaseCamp, które umożliwia łatwe i sprawne zaplanowanie podróży z uwzględnieniem najciekawszych miejsc i obiektów. W pakiecie oferowane jest również narzędzie MapInstall odpowiadające za bezpośrednią komunikację, w tym transfer map, pomiędzy komputerem a urządzeniami GPS firmy Garmin. Do aplikacji TOPO Polska 2011 dołączona jest również karta microSD/SD z zainstalowanymi mapami, która gotowa jest do pracy z kompatybilnymi urządzeniami GPS firmy Garmin.

Równocześnie z wprowadzeniem Topo Polska 2011 wygasła licencja Garmin dla produktu GPMapa TOPO (GPMapa TOPO – produkt zewnętrzny, nie produkowany przez firmę Garmin). Z myślą o  dotychczasowych użytkownikach GPMapy TOPO Garmin przygotował wyjątkowo korzystną ofertę. Wszyscy posiadacze oryginalnej, licencjonowanej wersji GPMapy TOPO na płycie CD lub w wersji OEM mogą w okresie od 15.01.2011 do 28.02.2011 nabyć najnowszą mapę Topo Polska 2011 w promocyjnej cenie 229PLN brutto.

Sugerowana cena detaliczna Topo Poland 2011 wynosi 399PLN brutto.

źródło/autor: Garmin

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu