Chilli Zet w urządzeniach Apple

Chilli ZET jest kolejną, po Radiu ZET, stacją należącą do Grupy Eurozet, która posiada rozbudowaną wersję aplikacji dla urządzeń firmy Apple .

Nowa, darmowa aplikacja Chilli ZET jest już dostępna na platformie App Store. Dotychczas użytkownicy iPhone’ów i iPodów Touch mogli jedynie słuchać stacji online. Teraz rozbudowano spektrum dostępnych funkcji.

Nowością jest możliwość słuchania czterech kanałów muzycznych: Chilli ZET Covers, Chilli ZET PL, Chilli ZET Deep oraz Chilli ZET Rafał Bryndal Jazz Quartet. Udostępniono również zakładkę „News” z bieżącymi informacji ze świata kultury, muzyki i stylu życia. Ponadto, w Podcastach można wysłuchać archiwalnych programów dobrze znanych z anteny Chilli ZET.

Aplikacja jest w pełni zintegrowana z Facebookiem i Twitterem. Bez problemu można poinformować znajomych, jakiego utworu się słucha i co o nim myśli. Aplikacja posiada funkcję budzika. Umożliwia również szybki kontakt z redakcją za pomocą emaila lub smsa. Fani muzyki w klimacie chillout na bieżąco są informowani o nazwach wykonawców oraz tytułach piosenek nadawanych właśnie na antenie. Aplikacja potrafi działać w tle.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu