Carlo Rossi przedstawia 50 milionów powodów do radości w dwóch odsłonach. Specjalnie na sylwestrową noc i karnawał

Czy rok 2011 będzie lepszy? Wszystko zależy od Ciebie! Podobno jaki Sylwester taki cały nowy rok.  Powodów do świętowania i radości jest wiele. Przynajmniej 50 milionów… bowiem nawet tyle bąbelków, według szacunków naukowców może mieścić się w butelce wina musującego. W noc sylwestrową i karnawał uwolnij je i zaskocz przyjaciół pomysłem na niezapomnianą zabawę!

Już wkrótce przed nami niezwykły czas sylwestrowych i karnawałowych zabaw. W doborowym gronie wśród przyjaciół każda impreza się uda, ważny jest jednak pomysł na tę sylwestrową noc. A tych pomysłów może być mnóstwo. Carlo Rossi – najpopularniejsza marka wina w Polsce – podpowiada dwa scenariusze na niezapomniany wieczór.

W znalezieniu pomysłu, inspiracji  do stworzenia niepowtarzalnej imprezy na sylwestrową i karnawałową noc z pewnością mogą pomóc miliony bąbelków białego wina musującego. Wyobraźcie sobie imprezę tematyczną z bohaterami ulubionego serialu. Wieczór filmowy w odpowiedniej scenerii  to gwarancja udanej zabawy, a przede wszystkim wspaniała okazja do plotek i pogaduszek. Na takie przyjęcie można przebrać się w odpowiednie stroje wpisujące się stylem w konwencję ulubionego serialu, komedii romantycznej lub filmu przygodowego. Na tę jedną noc każdy z nas może stać się wybraną postacią z takiego filmu. Te chwile z pewnością warte będą wzniesienia wyjątkowego toastu np. białym winem musującym Carlo Rossi White Sparkling, które mile zaskoczy łagodnym smakiem i aromatem moreli, brzoskwiń oraz miodu. Smacznie i oryginalnie.

Niepowtarzalne może być także barwne przyjęcie, na które goście przychodzą ubrani tylko na jeden kolor np. czerwony. Scenerię takiej imprezy doskonale uzupełni kilka potraw w odcieniach czerwieni – deser z galaretką malinową, lody, poncz itd. Wtedy ucztę zmysłów przerwać będą mogły tylko strzały korków od szampana, oczywiście czerwonego. Tu dobrą propozycją na pewno okaże się Carlo Rossi Red Sparkling, o intensywnym czerwonym kolorze, które orzeźwi delikatnym smakiem soczystych owoców śliwki i porzeczki. Brzmi pysznie, prawda?

Każdy z nas przy odrobinie chęci może znaleźć miliony powodów do radości. Ważne jest, aby chcieć szukać tych ulotnych chwil szczęścia. Marka Carlo Rossi życzy, aby każdy bąbelek jej wina musującego przyniósł wszystkim w tym roku chwilę radości – oby ich było 50 milionów lub więcej.

źródło/autor: ATW Communications

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu