Przejdź do treści

Męski punkt widzenia, czyli w co się ubrać na Sylwestra?

Tagi:

Świąteczne szaleństwo już za nami, ale wielkimi krokami zbliża się ostatni dzień w roku. Jak nasz mężczyzna powinien się ubrać na tą okazję, aby zachwycić i oczarować swoją wybrankę?

Wbrew powszechnej opinii mężczyznom wcale nie jest łatwiej dobrać sylwestrową „kreację.” Panowie nie mają aż tak wiele możliwości, aby stworzyć ciekawą kompozycję na tę okoliczność. Dlatego należy zwrócić uwagę na dodatki i nowatorskie rozwiązania.

Vistula, ekspert w dziedzinie mody męskiej przygotowała specjalną kolekcję karnawałową, która składa się z kilku setów w dwóch liniach Vistula i Vistula Red. Jak zawsze nieodzownym elementem jest jej elegancki i klasyczny charakter. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie różnorodnych tkanin: miękki aksamit z delikatnym połyskiem, czarny żakard ze srebrną nicią, także klasyczna wełna i oczywiście białe i czarne koszule- gładkie lub z żakardowym wzorem. Idealnym uzupełnieniem są klasyczne lakierki, wąski krawat lub mucha i spinki. Wszystko to tworzy zestaw, który w zupełności nadaję się również na mniej oficjalne okazje.

Oferta ważna do 31.12.2010.

Lista salonów dostępna na stronie www.vistula.pl.