Meble Jarocin Firmą Roku 2010

Już po raz czwarty specjalistyczny miesięcznik branży meblarskiej „Meble Plus” zorganizował konkurs na Firmę i Człowieka Roku.

Na prestiż konkursu bezpośrednio wpływa sposób wyłaniania zwycięzców. Redakcja czasopisma „Meble Plus” nominowała w tym roku 3 firmy i 3 osobistości pretendujące do powyższych tytułów. Jednak to specjaliści z branży, poprzez głosowanie, dokonali wyboru, komu zostaną one nadane.

Firmą Roku 2010 zostały Meble Jarocin nominowane przez „Meble Plus” za zaangażowanie w budowanie nie tylko nowego wizerunku firmy, działającej pod egidą Grupy Paged, ale i udane odnowienie całej oferty produktowej, które pozwoliło stworzyć zupełnie nową „twarz” marki.

„ Tytuł Firmy Roku 2010 jest dla nas bardzo ważnym osiągnięciem. Miniony rok przyniósł nam wiele gruntownych zmian. Zaczęliśmy od zbudowania spójnej corporate identity. Porzuciliśmy anachroniczne logo. Tworząc nowe, wykorzystaliśmy jeden z produktów najbardziej kojarzonych z Meblami Jarocin, który stał się motywem przewodnim nowej szaty graficznej. Zaprojektowaliśmy zupełnie nową stronę www., czytelniejszą i łatwiejszą w nawigacji. Udostępniliśmy architektom bazę 3D. Nadaliśmy katalogom nowatorską formę i wreszcie dogłębnie zmieniliśmy ofertę produktową, poszerzając ją o meble odznaczające się odważniejszym designem. Wymagało to od nas olbrzymiego nakładu pracy. Tytuł Firmy Roku jest dla nas znakiem, że nasz wysiłki nie poszły na marne, że jesteśmy postrzegani jako stabilni i solidni partnerzy biznesowi. Chcielibyśmy serdecznie przy tym podziękować redakcji „Biznes Meble” za dostrzeżenie pozytywnych zmian zachodzących w naszej marce i nominację do tegorocznej edycji konkursu”- mówi Daniel Ochońko, Dyrektor Marki.

Dzieje Mebli Jarocin sięgają roku 1945, w którym pojawiły się na mapie polskiego przemysłu lekkiego. Od ponad 60 lat firma produkuje meble charakteryzujące się unikalnym wzornictwem i wysoką jakością materiałów. Efektywnie wytwarza solidne i trwałe sprzęty przy zastosowaniu najnowszych technologii. Od 2007 roku pod skrzydłami Paged Meble dba o bezpieczeństwo użytkowników dostarczając im meble najwyższej jakości. W 2010 roku, wychodząc ku potrzebom klientów, firma przeszła gruntowne zmiany owocujące w stworzeniu nowego wizerunku Mebli Jarocin.

www.meblejarocin.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu