ART NEW MEDIA zagra na sylwestrze Polsatu

ART New Media S.A., notowana na NewConnect spółka z obszaru nowych technologii, zapewni ekrany na największym w Polsce wieczorze sylwestrowym, organizowanym przez telewizję Polsat oraz Miasto Stołeczne Warszawa. Ponadto spółka poinformowała w komunikacie, że w marcu udostępni ekrany na 15 Konfrontacji Sztuk Walki – wydarzeniu sportowym, którego partnerem strategicznym jest również telewizja Polsat.

Ponad 100 metrów kwadratowych kurtyn diodowych tworzących dwa jednolite ekrany zagra na „Sylwestrowej mocy przebojów – zakochaj się w Warszawie 2010”, największym Sylwestrze w Polsce organizowanym przez telewizję Polsat oraz Miasto Stołeczne Warszawę.

Ponadto Art NEW media S.A. zawarła roczną, wyłączną umowę na wynajem i obsługę multimediów z Federacją KSW. Strony oszacowały wartość zawartej umowy na nie mniej niż 500.000 zł netto. W zakres umowy wchodzi miedzy innymi marcowy udział ekranów na KSW15 (piętnastej „Konfrontacji Sztuk Walki”) na warszawskim Torwarze. Na tym prestiżowym wydarzeniu Spółka udostępni ponad 250 metrów kwadratowych ekranów o najwyższej dostępnej w Polsce rozdzielczości 5 i 10 pikseli realnych oraz kurtyn.

Dotychczas Art New Media zainwestował łącznie 3 mln złotych w najnowocześniejsze w Polsce ekrany wielkoformatowe o łącznej powierzchni 310 metrów kwadratowych. Na tą powierzchnię składa się największy w Polsce ekran o powierzchni 200 metrów kwadratowych – wykonany w technologii SMD i posiadający równocześnie najwyższą aktualnie dostępną w Polsce rozdzielczość 5 mm (pixel realny SMD). Jest to także prawdopodobnie jedyny w Europie ekran wielkoformatowy wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD. Nośnik składa się z 560 elementów, które zestawiać można w dowolnej konfiguracji, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie dowolnych kształtów ekranu. Ze względu na swoją konstrukcję, ekran sprawdza się równie dobrze w zastosowaniach outdoroowych – jest lekki i nie generuje dużych oporów wiatrowych. Nośniki już biją rekordy – pod koniec listopada blisko 500 kurtyn LED utworzyło największy jednolity ekran diodowy w Polsce na słynnej międzynarodowej imprezie Godskitchen w Hali Arena w Poznaniu.

Art NEW Media zamierza oferować ekrany głównie uznanym realizatorom oraz light-designerom jak i firmom reklamowym oraz podmiotom obsługującym klientów od strony techniki eventowej. Dla tych firm spółka przygotowała specjalne cenniki.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu