Twojapogoda.pl wykorzystuje najnowsze technologie Microsoftu

Największy niezależny serwis pogodowy www.twojapogoda.pl we współpracy z firmą Microsoft  wdrożył pierwsze w Polsce rozwiązanie analityczne dla prognoz pogody. Wykorzystanie systemu PivotViewe może być początkiem nowego rozdziału dla rozwoju serwisów pogodowych w Polsce. Nowe funkcjonalności dostępne są na stronie http://www.twojapogoda.pl/pivot.

PivotViewe to pierwsze na rynku tak innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na sprawdzenie prognozy pogody w atrakcyjny wizualnie sposób. Umożliwia analizę nie tylko poprzez wybranie Województwa czy Miasta, ale również takich parametrów jak: temperatura, ciśnienie oraz wiatr. Dzięki tak rozbudowanej wyszukiwarce każdy z użytkowników serwisu Twojapogoda.pl może w prosty sposób sprawdzić  w jakim rejonie Polski jest największy wiatr, a gdzie najlepiej wybrać się na narty.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników, ciągle udoskonalamy i rozwijamy naszą ofertę. Jako pierwsi na polskim rynku wprowadziliśmy system PivotViewer dla serwisu pogodowego. Jest to dopiero pierwsze z planowanych narzędzi analitycznych, niebawem pokażemy kolejne projekty.  Zależy nam aby pokazać użytkownikom jak duży wpływ na ich życie ma pogoda. – mówi Rafał Janik, Pełnomocnik Zarządu Redefine ds. serwisów stowarzyszonych. – Liczymy, że tak dynamiczny rozwój przyczyni się do jeszcze większego wzrostu liczby osób stale korzystających z Twojapogoda.pl.

Twojapogoda.pl jest liderem na rynku serwisów pogodowy. Codziennie z witryny korzysta ponad 100 000 osób. Oprócz szczegółowych informacji na temat prognoz meteorologicznych, oferuje również rozbudowaną bazę artykułów oraz informacji około pogodowych dostępną w działach: Encyklopedia, Wywiady, Artykuły i Astronomia.

źródło/autor: TwojaPogoda.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu