Nowe podejście do prowadzenia biznesu wraz z premierą Microsoft Dynamics NAV 2009 R2

13 stycznia 2011 roku w hotelu Nadmorski w Gdyni odbędzie się drugie z cyklu spotkań premierowych wprowadzających na polski rynek system Microsoft Dynamics NAV 2009 R2. Spotkanie, którego gospodarzami są Microsoft Dynamics i Solemis Group – Złoty Partner Microsoft – będzie okazją do zaprezentowania szerokiej funkcjonalności nowej aplikacji, oraz omówienia korzyści biznesowych, jakie oferuje dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom. Do udziału w spotkaniu zaproszeni są właściciele firm, prezesi i członkowie zarządu oraz osoby współdecydujące o strategii firmy.

Eksperci obydwu firm opowiedzą o najnowszych trendach w systemie zarządzania i nowym podejściu do prowadzenia biznesu z wykorzystaniem systemu klasy ERP, doradzą jak efektywnie zarządzać zasobami przedsiębiorstwa oraz podzielą się swoimi doświadczeniami, jak uniknąć pułapek i błędów w procesie wyboru, wdrożenia i eksploatacji nowego systemu. 

– Microsoft Dynamics NAV 2009 R2 stanowi narzędzie nowej generacji do zarządzania obszarami przedsiębiorstwa – mówi Mariusz Wołodźko, dyrektor działu aplikacji biznesowych Microsoft Dynamics w polskim oddziale Microsoft. – System znacznie ułatwia prowadzenie działań oraz zapewnia lepszy wgląd w działalność biznesową firmy. Oferując innowacyjne możliwości raportująco-analityczne, pozwala zobrazować aktualny stan przedsiębiorstwa, podejmować tylko trafne decyzje oraz planować strategię, a tym samym pozytywnie wpływać na pozycję rynkową przedsiębiorstwa. Dynamics NAV 2009 to narzędzie w pełni dostosowane do indywidualnych, często nietypowych wymagań firm – dodaje Mariusz Wołodźko.

Microsoft Dynamics NAV 2009 R2 to ogromna baza informacji, pozwalająca pracownikom przedsiębiorstwa na bieżącą analizę sytuacji firmy w oparciu o dostęp do rzetelnych i aktualnych danych, a tym samym planowanie kolejnych działań popartych poprawnymi decyzjami biznesowymi.

Pracownicy, mając do dyspozycji szeroki zakres narzędzi analitycznych i sprawozdawczo-raportujących – w tym narzędzi graficznych, wskaźników KPI, dostępu do wyników przetwarzania analitycznego (OLAP) – zyskują możliwość dzielenia się swoją wiedzą z resztą zespołu oraz wspomagania zarządu firmy w prawidłowym i efektywnym prowadzeniu biznesu.

– Innowacyjne funkcjonalności Microsoft Dynamics NAV 2009 R2 gwarantują przedsiębiorstwom kontrolę przychodów i zysków firmy. Właściwa interpretacja bieżących wyników finansowych jak i biznesowych, a także korzystanie z zaawansowanych funkcji analityczno-raportujących umożliwia monitorowanie wydajności, analizę obecnych trendów rynkowych oraz reagowania na potencjalne problemy przed ich wystąpieniem – mówi Mariusz Wołodźko.

W celu zarejestrowania się na spotkanie należy wejść na stronę www.premiera-nav.pl, gdzie zamieszczony jest formularz rejestracyjny oraz materiały informacyjne dotyczące aplikacji.

źródło/autor: Microsoft

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu