Morizon.pl Spółką Akcyjną. W najbliższych planach debiut na NewConnect

Wyszukiwarka nieruchomości Morizon.pl z siedzibą w Gdyni przygotowując się do wejścia na rynek NewConnect przekształciła się w spółkę akcyjną. 

Morizon.pl, najszybciej rozwijający się serwis nieruchomościowy w Polsce wg danych MegaPanelu/PBI, 15 grudnia bieżącego roku przekształcił się ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną. Był to niezbędny krok w procesie prowadzącym do wejścia na rynek NewConnect.

„Transformacja w spółkę akcyjną to dla nas ważny krok w procesie rozwoju firmy. Chcemy dzięki temu zyskać większą wiarygodność wśród naszych partnerów, klientów oraz przede wszystkim użytkowników. Dzięki planowanemu pozyskaniu środków z emisji prywatnej zamierzamy dalej rozwijać nasz serwis, tak aby utrzymać dynamiczny wzrost jego użyteczności oraz przychodów ze sprzedaży” – mówi Bolesław Drapella, prezes Morizon.pl.

Dzięki coraz nowszym rozwiązaniom technologicznym serwis Morizon.pl cały czas zwiększa kompletność i aktualność ofert. Firma nieustannie poprawia jakość oraz skalę ruchu na stronie, dążąc do zajęcia jednego z czołowych miejsc wśród wyszukiwarek nieruchomości. 

Spółka do pomocy w procesie wejścia na rynek regulowany zatrudniła firmę Acadia Sp.z o.o. S.K.A. (www.acadia.pl), która jest autoryzowanym doradcą NewConnect specjalizującą w obsłudze spółek działających w sektorze wysokich technologii. Acadia zajmuje się m.in. wspieraniem nowatorskich firm w pozyskiwaniu kapitału, wykorzystując w tym celu nową platformę finansowania jaką jest NewConnect. Za współpracę z Morizon.pl jest odpowiedzialny Artur Chabowski, Prezes Acadia.

Inwestorami w Morizon S.A. są Wojciech Czernecki oraz Michał Jaskólski, założyciele wiodącej porównywarki cen Nokaut.pl odwiedzanej przez 2.689.234 użytkowników miesięcznie, oraz grupa kapitałowa Sui Generis Investments Ltd., która zajmuje się inwestowaniem we wzrostowe spółki prywatne oraz publiczne.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu