Magia Świąt w gorzowskim CH Panorama

W dniach 18 i 19 grudnia magia Świąt zagościła w gorzowskim Centrum Handlowym Panorama. Na evencie z okazji Świąt Bożego Narodzenia organizowanym po raz kolejny przez Agencję Promocyjną Locco Event pojawili się i duzi i mali. Dzięki wspaniałemu scenariuszowi, atmosfera spotkania była iście świąteczna.

Dostojny Mikołaj prowadził zabawy i konkursy dostosowane tematycznie do wieku uczestników. Śmiejąc się w głos „ho ho ho ho” wręczał prezenty – nagrody, które sprawiały niemałą radość wszystkim obdarowanym. W specjalnie przygotowanym kąciku plastycznym, najmłodsi goście Mikołaja rysowali dla niego świąteczne kartki i pod przewodnictwem Śnieżynek wykonywali łańcuch na bożonarodzeniowe drzewko. Kreatywnym zabawom nie było końca. Dzieci miały też okazję wspólnie ze Śnieżynkami ozdabiać pierniczki, którymi następnie obdarowywały swoich rodziców.

Świątecznej zabawy czas umilały dźwięki radosnej, świątecznej muzyki. Zwieńczeniem dwudniowego spotkania było wielkie mierzenie łańcucha, nad powstaniem którego pieczołowicie pracowały wszystkie maluchy. Było pysznie i kolorowo. A jak? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

źródło/autor: Locco Event

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu