Przejdź do treści

Funmotion Centrum Multimedialne 5D – nowa jakość rozrywki

Funmotion – Centrum Multimedialne 5D to nowe miejsce na mapie Trójmiasta. Znajdziesz w nim niezapomniane i realistyczne wrażenia wykorzystujące najnowsze osiągnięcia techniki.

Dynamiczne filmy akcji w 3D, ruchome fotele oraz efekty specjalne to przepis na dobrą zabawę. Centrum multimedialne 5D oferujące dynamiczne filmy oraz symulatory Formuły 1 oraz samochodów WRC.

Funmotion to jedyne w Polsce kino, w którym fotele poruszają się w trzech płaszczyznach. Wystarczy usiąść i zapiąć pasy, by po paru chwilach znaleźć się w samym centrum akcji oglądanego filmu 3D. Jednak to nie wszystko! Piąty wymiar to niepowtarzalna okazja, żeby poczuć na twarzy deszcz, śnieg, a we włosach wiatr. Dzięki technice 5D widzowie mają szansę wspólnie pokonać Drakulę. Do walki z księciem zostanie użyta straszna broń. Jej zapach będzie się unosił podczas seansu.

Sympatycy Roberta Kubicy także znajdą w tym multimedialnym centrum 5D coś dla siebie. Niespotykane nigdzie indziej w Polsce symulatory formuły F1 czy samochodów rajdowych WRC z trójwymiarowym obrazem i aktywnymi siedzeniami kubełkowymi bolida dostarczą realistycznych odczuć każdemu, kto zdecyduje się zagrać w jedną z oferowanych gier. Nawet Kubica byłby w szoku! Przeciążenia, zakręty, zderzenia dodadzą wrażeń każdej z gier. Absolutnym hitem jest najnowsza gra, firmy Codemasters, F1 2010.

FUNMOTION oficjalnie otworzyło swoje podwoje w Galerii Handlowej Madison w połowie grudnia 2010 roku. Dzięki programowi lojalnościowemu klienci będą mogli korzystać ze specjalnych zniżek, rabatów, otrzymywać pamiątkowe zdjęcia oraz umieszczać swoje wyniki na oficjalnych stronach zawodów FUNMOTION Formuła 1. Każdy, kto zarejestruje się w programie lojalnościowym poprzez stronę www, otrzyma SMS-em specjalny kod kreskowy, dzięki któremu już od pierwszej wizyty będzie mógł korzystać ze specjalnie dla niego przygotowanych przywilejów.

FUNMOTION zaprasza na stronę internetową firmy www.funmotion.pl oraz na II piętro Galerii Handlowej Madison w Gdańsku, przy ulicy Rajskiej 10.

www.madison.gda.pl