TVP Seriale w Telewizji Cyfrowej UPC

Dziś UPC wprowadza do oferty nowy kanał TVP Seriale, który dostępny będzie dla wszystkich abonentów Telewizji Cyfrowej UPC. To prawdziwa gratka dla fanów polskich kultowych serialowych hitów, nadawanych 20 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki stałemu poszerzaniu oferty kanałów tematycznych UPC zapewnia obecnie klientom najbogatszy wybór kanałów filmowych i serialowych.

TVP Seriale zaproponuje widzom największe hity serialowe rodzimej produkcji ostatnich lat, które Polacy darzą szczególnym sentymentem. Nie zabraknie także wyselekcjonowanych tytułów zagranicznych. Dzięki temu TVP Seriale doskonale uzupełnia ofertę dostępnych dotąd kanałów serialowych i filmowych, bazujących głównie na zagranicznych treściach.

Wśród kanałów filmowych i serialowych dostępnych w Telewizji Cyfrowej UPC znajdują się już m.in. AXN, 13th STREET Universal, Ale kino!, Kino Polska, Comedy Central, Universal Channel, Polsat Film, TCM, FOX Life, Zone Romantica, Zone Europa, FilmBox, AXN Crime, AXN Sci-Fi, TV 1000 oraz kanały filmowe w dodatkowo płatnych pakietach premium: HBO, Cinemax, Canal+ i Filmbox. Dodatkowo UPC oferuje 6 kanałów w rozdzielczości HD, w tym: Canal+ Film HD, FilmBox HD, FOX Life HD, HBO HD, Sundance Channel HD i BBC HD. W sumie z dodatkowo płatnymi kanałami premium UPC oferuje 31 kanałów serialowych i filmowych.

Wielbiciele filmów i seriali mogą także korzystać z usługi UPC NA ŻĄDANIE, w której dostępnych jest już ponad 250 filmów, w tym blisko 40 produkcji fabularnych i dokumentalnych, dostępnych w jakości HD. Z UPC NA ŻĄDANIE korzystać mogą wszyscy użytkownicy Telewizji Cyfrowej UPC będący w jej zasięgu. Amatorzy seriali kryminalnych w UPC NA ŻĄDANIE mogą oglądać takie hity, jak m.in. trylogia „Millennium” w postaci sześciu 90-minutowych odcinków, a także „Magia kłamstwa”. Abonenci HBO mają ponadto dostęp do ponad 100 filmów, odcinków seriali i programów w ramach usługi HBO ON DEMAND. Wszystkie filmy z oferty UPC NA ŻĄDANIE są dostępne natychmiast, za naciśnięciem przycisku “on demand” na pilocie.

Od 20 grudnia 2010 dzięki ogólnodostępnemu Okienku UPC klienci analogowej usługi telewizyjnej UPC również będą mogli zapoznać się z kanałem TVP Seriale. W analogowym Okienku UPC emitowane są najbardziej atrakcyjne propozycje programowe dostępne w sieci UPC. Dzięki temu wszyscy klienci będący w zasięgu Okienka UPC i korzystający z oferty analogowej mogą zapoznawać się z propozycjami programowymi dostępnymi w usłudze Telewizji Cyfrowej UPC.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu