Redan rozwija sprzedaż przez Internet

Redan, właściciel marek odzieżowych Top Secret i Troll, rozwija działalność sklepu internetowego www.sklep.topsecret.pl. W okresie przedświątecznym dzięki wprowadzeniu specjalnych udogodnień istotnie wzrasta sprzedaż i zainteresowanie sklepem on-line. Poza bieżącą kolekcją poszczególnych brandów odwiedzający znajdą na stronie świąteczne i sylwestrowe stylizacje.

Ilość zamówień w sklepie internetowym rośnie przez cały rok, jednak w okresie przedświątecznym dynamika sprzedaży wzrasta szybciej. Do Świąt, aby zapewnić najwyższej jakości obsługę, wszystkie zamówienia w e-sklepie są realizowane do 48 godzin. W tym celu zostały wydłużone godziny pracy sklepu, tak aby umożliwić realizację większości zamówień złożonych w tygodniu nawet w ciągu

24 godzin. „Okres przedświąteczny to dla naszej branży wyjątkowo intensywny czas. Aktualnie wartość zamówień złożonych w pierwszych dniach grudnia jest wyższa niż cały wynik grudnia minionego roku.” – powiedział Piotr Kulawiński, Prezes Zarządu Redan S.A.

Redan, zgodnie z założeniami strategii rozwoju Grupy, koncentruje się m.in. na rozwoju nowoczesnych kanałów dystrybucji, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów. Systematycznie zwiększa się ilość odwiedzin, a statystyki wskazują wzrost ilości odwiedzin strony i stały przyrost liczby nowych klientów. Na stronie sklepu czekają na nich ciekawe rozwiązania, jak specjalnie skonstruowany filtr umożliwia wyświetlenie oferty według stylizacji lub tradycyjną prezentację produktów według rodzaju garderoby. „Zastosowane usprawnienia i nowoczesna forma prezentacja odzieży pozytywnie wpływają na decyzje zakupowe klientów, które bezpośrednio przekładają się na wzrost dynamiki sprzedaży.” – powiedział Piotr Kulawiński.

Możliwość zrobienia zakupów on-line umożliwia dotarcie z ofertą marek modowych do mniejszych miast i miejscowości, w których nie ma sklepów Top Secret, Troll i ani Top Secret&Friends oraz stanowi alternatywę dla braku czasu na tradycyjne zakupy. Od października sklep internetowy znajduje się w wyszukiwarce cenowej CENEO, jednej z najbardziej efektywnych wyszukiwarek na rynku e-commerce i działań e-marketingu. W obecnej formule sklep działa już od ponad dwóch lat, natomiast wraz z początkiem roku 2011 dotychczasowa oferta sklepu zostanie rozszerzona o asortyment sportowej marki Drywash, stanowiącej uzupełnienie marek Top Secret i Troll.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu