Rajska Wyspa Cin&Cin

Tagi:

Takiej promocji jeszcze nie było! CIN&CIN – marka od lat spełniająca kobiece marzenia, nawet te najbardziej gorące i zdawałoby się – niedoścignione, tym razem funduje luksusowy wyjazd tylko we dwoje na Rajską Wyspę CIN&CIN. Dla zwycięzców na wyspie CIN&CIN zostaną zrealizowane wszystkie marzenia pary, m.in.: nurkowanie, rejsy ekskluzywnym jachtem oraz wiele innych. Podróż można wygrać w ramach promocji, która potrwa od 1 grudnia br. do 15 stycznia 2011.

Marzenie o pobycie na rajskiej wyspie urzeczywistnia marka CIN&CIN. Wyjazd stanowi główną nagrodę w promocji konsumenckiej, przygotowanej na okres świąteczno – noworoczny.

Akcja prowadzona będzie w kanałach nowoczesnym i tradycyjnym. Aby wziąć w niej udział, należy zakupić butelkę wermutu lub wina musującego CIN&CIN z promocyjną zawieszką, zarejestrować się na stronie www.cincin.pl i zaplanować tam wymarzony pobyt we dwoje na rajskiej wyspie. Na szczęśliwych zwycięzców czeka 7 dni w luksusowym domku na plaży gdzieś na Oceanie….Rejsy ekskluzywnym jachtem, nurkowanie oraz wiele innych atrakcji przygotowanych przez markę! Dodatkowo wszelkie zachcianki pary będzie spełniał przez 24 godziny na dobę mieszkający na sąsiedniej wyspie osobisty opiekun.

Promocję wspierać będzie akcja w punktach sprzedaży na terenie całego kraju oraz: serwis www.cincin.pl, kampania online oraz sponsoring TV.

Kreację i pomysł przygotowała agencja AdPistols, za zakup mediów odpowiada dom mediowy PanMedia Western, natomiast działania public relations prowadzi agencja Kuźnia PR.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu