Projekt KlasaN3.pl wchodzi w kolejną fazę

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra wszystkie załogi klasy N3 z Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski życzą zawodnikom, kibicom i organizatorom wesołych, spokojnych i rodzinnych świąt oraz hucznego wejścia w nowy, 2011 rok, który będzie jeszcze lepszy niż miniony. Przedświąteczny okres jest dla rajdowców chwilą wytchnienia, ale niezbyt długą, bowiem już za przeszło dwa miesiące rozpoczyna się nowy sezon.

Na rajdowej giełdzie panuje wzmożony ruch, zawodnicy zmieniają samochody i pilotów, a przede wszystkim kompletują niezbędny budżet. I choć plany dopiero się krystalizują, to po raz kolejny wiemy, iż projekt klasy N3 w RSMP cieszy się dużą popularnością. Już spotkanie organizacyjne podczas Rajdu Dolnośląskiego zainteresowało liczną grupę kierowców, których część na pewno zobaczymy w stawce Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2011.

Cześć zawodników zmienia plany, które będziemy na bieżąco śledzić i przedstawiać Wam na www.KlasaN3.pl. Już teraz na łamach naszego serwisu znajdziecie tapety i kalendarz na rok 2011. Szukajcie nas również na Facebooku i innych portalach społecznościowych. Nasze forum dyskusyjne jest natomiast otwarte na opinie, a do dyskusji zapraszamy nie tylko zawodników, ale także kibiców. Wszak to również dzięki Waszemu dopingowi klasa N3 w minionym sezonie mogła przybrać obecną formę, za co dziękujemy i liczymy na więcej. Do zobaczenia na oesach RSMP 2011!

Na oesach, na których po raz kolejny nie zabraknie emocji, również w klasie N3. Tytułu mistrzowskiego zamierza bowiem bronić Piotr „Herbi” Rudzki, a starty w planują i rozważają między innymi Piotr Stryjek, Piotr Krotoszyński, Tomasz Ratajczyk, Maciej Cywiński, Tomasz Hupało, Mateusz Mańko, Maciej Longota, Mateusz Tutaj, Piotr Witkowski, Tomasz Barwik czy Sergiusz Janowski. Kto z nich zdobędzie tytuł? A może zwycięzca będzie zupełnie inny? Przekonamy się już niebawem!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu