Grupa ADV inwestuje w technologię 3D

Zarząd Grupy ADV S.A. (NC Lead: ADVGRUPA) działającej w obszarze komunikacji cyfrowej, innowacyjnych technologii oraz e-commerce przyjął w listopadzie br. strategię inwestycyjną na rok 2011. W celach znalazła się m.in. akwizycja studia 3D.

W chwili obecnej Zarząd Grupy finalizuje negocjacje z jednym z największych studiów produkcyjnych 3D działającym w Polsce. Umowa inwestycyjna ma zostać podpisana najdalej na początku przyszłego roku. Grupa ADV S.A. pozyska wówczas unikatowe kompetencje, dzięki którym zwiększy swój potencjał przychodowy. 

„Jeśli akwizycja dojdzie do skutku – a wszystko wskazuje na to, że tak się stanie – Grupa ADV pozyska strukturę, która w znaczący sposób wzmocni sektor komunikacji cyfrowej – jeden z trzech filarów przychodowych Grupy” – mówi Konrad Pankiewicz, Wiceprezes Grupy ADV odpowiedzialny za realizację polityki inwestycyjnej spółki.

W pierwszych dniach grudnia Zarząd spółki Grupy ADV S.A. złożył w Komisji Nadzoru Finansowego wniosek o zatwierdzenie Prospektu Emisyjnego w związku z zamiarem wprowadzenia akcji spółki do obrotu na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie.

źródło/autor: Grupa ADV

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu