Przejdź do treści

Globalnemozliwosci.pl już w sieci

ING Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych uruchomiło serwis informacyjny poświęcony swojemu najnowszemu produktowi. Opracowaniem i wdrożeniem projektu zajęła się spółka Supermedia Interactive.

Serwis prezentuje ofertą tematycznego funduszu inwestycyjnego o globalnym zasięgu – ING (L) Globalnych Możliwości. Na stronie można zapoznać się ze strategią i wynikami funduszu oraz sylwetkami osób zarządzających. Użytkownicy znajdą tu również porady, jak zainwestować w fundusz oraz prospekt informacyjny i prezentację multimedialną, przybliżającą jego działalność. W serwisie zwrócono uwagę zarówno na wartość informacyjną, jak i funkcje wizerunkowe oraz sprzedażowe. Intuicyjna struktura strony pozwala szybko odnaleźć potrzebne informacje.

Serwis opracowany jest w oparciu o autorski system zarządzania treścią – Content Manager 3.0, co pozwala na jego szybką aktualizację. Grafika została dostosowana do identyfikacji wizualnej klienta. Dla zwiększenia atrakcyjności strony wprowadzono elementy flashowe. Supermedia Interactive odpowiadała za opracowanie koncepcji oraz wdrożenie serwisu.

źródło/autor: Supermedia Interactive