Przejdź do treści

Droppa.pl, czyli profesjonalna obsługa logistyczna dla e-sprzedawców

Małe sklepy internetowe oraz sprzedawcy korzystający z serwisów aukcyjnych mogą zapomnieć o uciążliwym magazynowaniu, pakowaniu i wysyłaniu towarów. Droppa.pl dostarczy komplementarne usługi logistyczne, bez konieczności przekraczania dotychczasowego budżetu.

Droppa.pl jest pierwszą na polskim rynku firmą świadczącą kompleksową obsługę logistyczną sklepów internetowych oraz osób prowadzących działalność handlową za pośrednictwem serwisów aukcyjnych. W ramach jednej oferty mogą oni skorzystać z trzech usług: magazynowania, profesjonalnego pakowania oraz wysyłki towaru. Dzięki Droppa.pl, narzędzia dotąd zarezerwowane tylko dla największych firm, są dostępne również dla początkujących e-biznesów. Natomiast cały proces zarządzania magazynem i dystrybucją odbywa się on-line, „bez wychodzenia z domu”.

„Wiemy, że największą słabością firm logistycznych jest wsparcie IT, z kolei największą bolączką firm technologicznych jest brak wiedzy logistycznej. Naszym celem jest rozwój platformy, która dostarcza nowe funkcjonalności i jest zdolna do rozwiązywania realnych problemów logistycznych naszego klienta” – powiedział Michał Łaska, prezes Droppa.pl.

Użytkownicy Droppa.pl dzięki współpracy z największymi firmami logistycznymi mogą liczyć na znaczne obniżenie kosztów, przy jednoczesnym zwiększeniu bezpieczeństwa magazynowania oraz dystrybucji swojego towaru. Ponadto ich produkty zapakowane są w profesjonalne materiały oraz wysłane wiodącymi firmami kurierskimi, po bardzo konkurencyjnych cenach. W związku z tym, że cały proces od zamówienia po wysyłkę odbywa się w jednym miejscu, nabywca towaru może być obsługiwany według zasady: dziś zamawiasz, jutro otrzymujesz.