Burger King otwiera drugą restaurację w Szczecinie

18 grudnia 2010 roku został otwarty już drugi lokal Burger King w Szczecinie. Jest to wolnostojąca restauracja z funkcją Drive Thru, zlokalizowana przy ul. Wiosennej 35, w rejonie Szczecin-Struga. 

Restauracja, o powierzchni 400 m2, dysponuje 100 miejscami siedzącymi. Zmotoryzowani mieszkańcy Szczecina, którzy nie mają czasu na dłuższy postój i konsumpcję burgerów w restauracji Burger King, mogą skorzystać z okienka Drive Thru, nie wysiadając z auta. Restauracja jest czynna od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00 – 22:00, a okienko Drive Thru do 23:00.

Sztandarowym produktem Burger King jest burger Whopper, który wyróżnia się dwoma cechami: sposobem przygotowania, czyli grillowaniem wołowiny na ogniu oraz możliwością personalizowania składników burgera, według własnych upodobań smakowych i dietetycznych.

Pierwszy lokal Burger King w Szczecinie został otwarty ok. 3 tygodnie temu w CH Molo. Przyjazna również dla kierowców (posiada okienko Drive Thru) restauracja cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Szczecina.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu