Przejdź do treści

Agencja marketingu zintegrowanego Grupa RIPOSTA stworzyła innowacyjny projekt – OutsourcingPortal.pl

Grupa RIPOSTA – Agencja Marketingu Zintegrowanego opracowała i wdrożyła portal internetowy www.OutsourcingPortal.pl, poświęcony zagadnieniom związanym z outsourcingiem. Celem strony jest zbudowanie platformy pozwalającej na wymianę wiedzy i doświadczenia pomiędzy przedstawicielami branży, inwestorami, światem akademickim i edukacyjnym oraz przedstawicielami sektora publicznego. Portal skupia całą branżę związaną z outsourcingiem, uwzględniając takie obszary, jak: informatyka, finanse, kadry, płace, obsługa klienta, zarządzanie nieruchomościami, centra usług wspólnych.

„W codziennej pracy stawiamy na innowacyjność i najwyższą jakość świadczonych usług. Tworząc OutsourcingPortal.pl chcieliśmy uzupełnić niszę, proponując polskim Internautom profesjonalny serwis, będący połączeniem bogatego źródła wiedzy z zakresu outsourcingu oraz interaktywnego portalu społecznościowego, zrzeszającego entuzjastów i praktyków tego typu działań. ” – mówi Dymitr Doktór, dyrektor zarządzający Grupy Riposta.

Rynek outsourcingu z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Inwestorzy oraz osoby zarządzające przedsiębiorstwami coraz częściej decydują się na oddelegowanie części zadań na zewnątrz, przez co mogą skupić się na kluczowej działalności firmy. Polska uważana jest za kraj z dużym potencjałem, co zostaje wykorzystane przez zagranicznych inwestorów, którzy uruchamiają tutaj swoje oddziały i centra outsourcingowe. Celem OutsourcingPortal.pl jest ułatwienie zainteresowanym podmiotom, zarówno nowopowstającym, jak i działającym już dłuższy czas na rynku, dotarcia do wszelkich informacji związanych z branżą outsourcingu.

OutsourcingPortal.pl zawiera m.in.:

  • bieżące aktualności branżowe,
  • obszerną bazę artykułów i filmów związanych z outsourcingiem,
  • raporty branżowe,
  • prezentacje miast, regionów oraz Specjalnych Stref Ekonomicznych,
  • bazę firm outsourcingowych oraz szkoleniowych,
  • przegląd prasy branżowej,
  • prezentację osób powiązanych z outsourcingiem,
  • prezentację powierzchni biurowych,
  • ogłoszenia o pracę związane z Outsourcingiem.

Portal pełni funkcję edukacyjną, tłumacząc zależności między państwem, a outsourcingiem, wyjaśniając kwintesencję tego typu działań i opisując w przystępny sposób strony w działaniach outsourcingowych.

źródło/autor: Grupa RIPOSTA