Oferty z nowego katalogu Triady na sezon letni 2011 już w sprzedaży

Flagowy produkt biura podróży Triada w nowej odsłonie, a w nim aż 75% całkowicie nowej oferty

W sprzedaży są już dostępne oferty z pełnego nowości katalogu Biura Podróży Triada „Zwiedzanie – Lato 2011”. Najświeższe propozycje na udany urlop to wycieczki 6+6 łączące wypoczynek ze zwiedzaniem, nowe programy wyjazdów autokarowych, a także zwiedzanie weekendowe z przelotem w obie strony. Wszyscy klienci biura, którzy skorzystają z oferty „Zwiedzanie – Lato 2011” zostaną nagrodzeni kuponem rabatowym o wartości 100 zł do wykorzystania podczas kolejnych podróży z Triadą.

Katalog „Zwiedzanie – Lato 2011” to dziesiątki nowych propozycji wypoczynku, jakie oferuje wiodące polskie Biuro Podróży Triada. Do znanych i popularnych wśród klientów biura wycieczek 7+7 dołączyły również wycieczki 6+6, które są autokarowym wariantem na urlop. W ramach oferty 6+6, latem przyszłego roku będzie można wybrać się do Hiszpanii, Włoch, Francji, Grecji i Chorwacji. Triada zaprasza także do Wielkiej Brytanii (w tym Walii czy Szkocji), Irlandii, Niemiec, Turcji, Syrii, Rosji czy Finlandii. Do wyboru są także wycieczki objazdowe po najpiękniejszych europejskich stolicach, francuskich parkach rozrywki i słynnych winnicach.

– Nasze biuro już od lat jest cenione za wycieczki objazdowe jak i za wysoki poziom wyszkolenia pilotów. Mimo tego stale rozwijamy ofertę i staramy się ją różnicować zgodnie ze zmieniającymi się preferencjami naszych klientów – mówi Piotr Zawistowski, Prezes Zarządu Triady. – Najnowsza oferta 6+6 to wyjazdy typowo autokarowe, które wzbogacają naszą ofertę „Zwiedzanie” i stanowią ciekawą alternatywę dla osób do tej pory korzystających z autorskiego programu Triady 7+7”.

Katalog „Zwiedzanie – Lato 2011” to także nowe programy wycieczek autokarowych, takich jak: Norweskie Fiordy, Szwajcaria – Bankowe Wakacje czy Ryga-Petersburg-Tallin, a także zwiedzanie weekendowe z przelotem w obie strony. To wariant polecany dla osób, które z różnych względów nie mogą zdecydować się na dłuższy urlop lub po prostu potrzebujących kilku dni odmiany pomiędzy kolejnymi pracowitymi tygodniami. Do wyboru są między innymi pakiety Londyn – Five O’clock, Priwiet Moskwa, Rzymskie Inspiracje czy Stambuł – Wrota Orientu oraz Damaszek – Kolebka Cywilizacji.

Nowy katalog Triady oznacza korzyści zarówno dla stałych, jak i nowych klientów biura. Do 31 grudnia 2010 wykupienie wycieczki z oferty „Zwiedzanie – Lato 2011” premiowane będzie kuponem rabatowym o wartości 100 zł, do wykorzystania przy kolejnych podróżach z oferty „Egzotyka 2010/2011”, „Lato 2011” lub „Zwiedzanie weekendowe – Lato 2011”. To jeszcze nie wszystko – przy zakupie wycieczki z katalogu „Zwiedzanie – Lato 2011” nowi klienci biura otrzymają 10 procent zniżki a stali aż 12 procent zniżki. Co istotne, wszystkie wycieczki z nowego katalogu objęte są Gwarancją Najniższej Ceny oraz Gwarancją Niezmienności Ceny. Szczegóły oferty dostępne są w biurach Grupy Triada w całej Polsce oraz na stronie http://www.i-broszura.pl/triada/12/.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu