Kursy językowe w AP Edukacja

Znajomość języków obcych w dzisiejszych czasach to obowiązek. Angielski stał się językiem globalnym, jest używany wszędzie. Ucz się języków razem z AP Edukacja.

Globalizacja, swoboda w przemieszczaniu się po świecie, zawieranie nowych znajomości, wakacje, nauka czy praca zawodowa wymagają od nas znajomości języków obcych. Świat idzie do przodu. Jeśli chcemy dotrzymać mu kroku musimy się rozwijać, w tym uczyć się języków obcych – mówi przedstawiciel szkoły Anna Rakus.

Kurs języka angielskiego z uwagi na rangę języka jest kursem cieszącym się największym zainteresowaniem. W ramach kursu słuchacze mają możliwość skoncentrowania się na doskonaleniu mówienia, gramatyce, nauce od podstaw czy też przygotowaniu do egzaminów FCE, CAE, CPE.

W ofercie szkoły są także propozycje dla miłośników języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, czeski, szwedzki, ukraiński, norweski a nawet japoński czy chiński. Ponadto istnieje możliwość nauki innych, niewymienionych języków.

W propozycji AP Edukacja znajdują się także kursy językowe zawodowe dla informatyków, prawników, finansistów i księgowych, ekonomistów, marketingowców i handlowców, architektów, osób związanych z usługami kosmetycznymi i fryzjerskimi, pracowników gastronomii, turystyki i hotelarstwa, a także zatrudnionych w logistyce i spedycji oraz wielu innych grup zawodowych.

Ponadto maturzyści przygotowujący się do egzaminu dojrzałości mogą zapisać się na wybrany kurs. Program nauczania jest zgodny z wymaganiami maturalnymi. Dostępne są kursy języka polskiego dla obcokrajowców oraz w ramach rocznego studium policealnego filologia angielska i niemiecka.

Kursy prowadzone są przez doświadczonych lektorów. Zajęcia prowadzone są w małych grupach Godziny i terminy dopasowywane są do wymogów kursantów.

AP Edukacja ma status szkoły publicznej i kształci w oparciu o programy ministerialne. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 100 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.

W ramach AP Edukacja prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne, kursy zawodowe oraz szkolenia dla firm i instytucji.

źródło/autor: AP Edukacja

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu