Grudniowe atrakcje w Galerii Handlowej Madison

Okres przedświąteczny jest w Galerii Handlowej Madison pełen atrakcji. Przez cały miesiąc zapraszamy na interesujące imprezy dla dzieci i dorosłych.

W GH Madison Mikołajki trwają cały grudzień. 4, 5, 6 oraz 11 i 18 grudnia odbędą się spotkania ze św. Mikołajem, elfami i śnieżynkami, podczas których zaplanowane jest wspólne śpiewanie kolęd oraz czytanie zimowych bajek i świątecznych opowieści. Maluchy będą mogły same zrobić choinkowe ozdoby, napisać list do św. Mikołaja oraz upiec prawdziwe pachnące pierniczki.

Przez cały grudzień w grocie św. Mikołaja będzie stała specjalna skrzynia, do której będą zbierane prezenty i zabawki dla potrzebujących dzieci. Bardzo liczymy, że wszyscy pomogą nam zorganizować potrzebującym dzieciom Gwiazdkę Marzeń.

Aby ułatwić naszym klientom przygotowania do świąt, przed Wigilią, w dniach 20, 21 i 22 grudnia odbędzie się świąteczny Jarmark Tradycyjny. Zostaną rozstawione stoiska z żywnościa tradycyjną i ekologiczną. Będzie można spróbować i zakupić m. in. Serów korycińskich, pirogów biłgorajskich, tradycyjnych miodów, wędlin, wypieków i piw.

W grudniowe niedziele oraz w samą Wigilię zapraszamy na Jazzowe Kolędowanie i występ zespołu Simply Nice Jazz. Będzie można posłuchać na żywo świątecznych standardów i tradycyjnych kolęd w jazzowych aranżacjach.

www.madison.gda.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu