Ruszył pierwszy w Polsce portal erotyczny dla kobiet

Głośnym eventem w poznańskim City Park zainaugurowano powstanie pierwszego w Polsce portalu erotycznego tylko dla kobiet i tworzonego jedynie przez kobiety: www.erotyzm-oczami-kobiet.pl

Portal jest projektem autorskim Outline Media, które obok organizatora inicjatywy, jest profesjonalnym studiem fotograficznym i filmowym. Pomysł zrodził się z rozpisanego przez agencję Konkursu na najlepsze zdjęcie i film we wspomnianej tematyce. W Jury zasiadły m.in. Monika Lisiecka, Monika Mrozowska i Maria Peszek. Ta ostatnia uświetniła swoim niezwykłym performance, połączony z wernisażem prac konkursowych event z okazji otwarcia portalu, potwierdzając unikalny charakter całego przedsięwzięcia.

Portal www.erotyzm-oczami-kobiet.pl adresowany jest do kobiet w wieku 18 – 45 lat, pewnych siebie, wykształconych, z dużych i średnich miast, aktywnie uczestniczących w życiu towarzyskim, społecznym i kulturalnym.

Współinicjatorka przedsięwzięcia Magdalena Bień mówi: „ Jesteśmy platformą dla nowoczesnych, otwartych , odważnie i twórczo myślących kobiet. Wypełniamy niszę w przestrzeni polskiego Internetu tworząc miejsce po brzegi wypełnione kobiecą zmysłowością. Wiemy, że istnieje drugi biegun erotyzmu, inny od tego serwowanego przez media. My to pokazujemy!”

Celem twórców jest wykreowanie miejsca, gdzie kobiety będą mogły bez skrępowania wyrażać swoje poglądy oraz komentować to, co je żywo porusza. Portal ma charakter społecznościowy, a jego zawartość tworzona jest zarówno przez profesjonalny zespół redakcyjny i zaproszonych do współpracy artystów, ale także przez amatorki zamieszczjące zdjęcia, filmy czy wszelkie formy twórczości pisanej, dzielące się opiniami i komentarzami na ich temat.

„Przyświeca nam myśl, że kobiety odbierają świat wszystkimi zmysłami, widzą więcej i głębiej. Dostrzeżenie zmysłowości świata nie jest dla nich żadnych trudnością. Wręcz przeciwnie. W tej dziedzinie mają wiele do powiedzenia! Sądzimy, że to dobrze wróży naszemu projektowi” – twierdzi Bień.

Portal www.erotyzm-oczami-kobiet.pl w ciągu kilku dni od otwarcia osiągnął kilkadziesiąt tysięcy odsłon. Partnerami portalu są kulturu.pl, ezoteryczypoznan.pl oraz swiat-aktu.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu