Nowy Podcast TV dla Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Branża budowlana otworzyła się na nowoczesne metody komunikacji z klientami. Firma Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe przy pomocy nowego narzędzia Podcast TV uruchomiła własny kanał telewizyjny.

Podcast TV jest usługą świadczoną przez grupę medialną Red Star Media Sp. z o.o., kierowaną do wszystkich branż zainteresowanych poszerzeniem możliwości kontaktowania się wewnątrz i na zewnątrz firmy.

– Materiały filmowe są dużo atrakcyjniejszą formą przekazywania informacji, zarówno klientom, jak i dziennikarzom. Jest szybsza, bardziej dynamiczna, atrakcyjniejsza ze względu na obraz, który potrafi przekazać więcej niż opis – skomplikowanych produktów czy czynności. W ten sposób wszyscy zainteresowani będę mogli, nie tylko zapoznać się z ofertą firmy, ale i zobaczyć jak wykonuje ona swoją pracę – tłumaczy Wiktor W. Kammer, producent CBC Film Productions, twórcy Podcast TV.

W ramach serwisu podcastowego pojawią się materiały dotyczące bieżącej oferty Kopp – skierowanego klientów indywidualnych i biznesowych. Ukażą się również materiały poświęcone procesowi montażu przenośnej podłogi sportowej oraz zastosowania takiej nawierzchni w halach sportowych.  W ten sposób firma dostosowuje swoje usługi do oczekiwań wszystkich klientów.

Nowy kanał Podcast TV firmy Kopp Podłogi Naturalnie Doskonałe www.tv.podlogi-kopp.pl

www.podcasttv.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu