NETGEAR ProSafe dla centrów danych

Przełącznik XSM7224S to w całości 10 Gigabitowe urządzenie dedykowane zaawansowanym rozwiązaniom Ethernetowym, takim jak centra danych, w których liczy się wydajność urządzenia oraz gwarancja nieprzerwanego działania.

Coraz więcej firm decyduje się na tworzenie centrów danych. Są to profesjonalne rozwiązania sieciowe, mające na celu budowę szybkiej infrastruktury z nielimitowanym dostępem do firmowych zasobów. Głównie takim działaniom dedykowane jest nowe rozwiązanie marki NETGEAR.

XSM7224S jest dostosowany do montażu w szafach rakowych, dedykowany jako przełącznik dystrybucyjny i wykorzystywany w centralnych punktach dystrybucyjnych sieci korporacyjnych. Prędkość przesyłu danych jest realizowana dzięki wydajnej magistrali przełączającej z 24 portami 10 Gigabitowymi SFP+, pozwalającymi m.in. na agregację i bardzo szybki transfer danych z zatokami dyskowymi NAS oraz serwerami. Cztery porty dzielone (10GBase-T) umożliwiają podłączenie do przełącznika za pomocą zwykłej skrętki. Każdy administrator zdaje sobie sprawę z tego, jak istotna jest ciągła i nieprzerwana praca całości sieci. XSM7224S posiada również bardzo użyteczną możliwość wymiany zasilaczy i wentylatorów bez przerywania pracy urządzenia (Hot-Swap). Switch posiada dwa redundantne wiatraki oraz dodatkowy slot na drugi zasilacz (Hot-Swapowy).

Przełącznik XSM7224S to doskonała propozycja dla wymagających specjalistów, dla których istotna jest wydajna transmisja multicastowa (pozwalająca na obsługę usług Triple play, która łączy w jednym pakiecie Internet, telefon i telewizję), ultraniskie opóźnienia, brak utraty pakietów, wydajna charakterystyka chłodzenia i stabilna praca układu całego przełącznika.

Wszystkie urządzenia NETGEAR dedykowane rozwiązaniom biznesowym objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu