NaviExpert wprowadza nową wersję nawigacji

NaviExpert wprowadził nową wersję nawigacji osobistej GPS do telefonów komórkowych NaviExpert 6.1. Od teraz użytkownicy aplikacji, dzięki opcji wytyczenia najbardziej ekonomicznej trasy przejazdu (trasa ECO), będą mogli zredukować nawet o 10% swoje miesięczne wydatki na paliwo. Dodatkowo, w nowej wersji NaviExpert, zmodyfikowana została wyszukiwarka kontekstowa i dodany został nowy, humorystyczny głos lektorki o imieniu Dżoana.

„NaviExpert 6.1 jest odpowiedzią na rosnące wymagania posiadaczy telefonów komórkowych oczekujących od swojej nawigacji maksymalnej funkcjonalności. Jesteśmy przekonani, że nowa wersja aplikacji nawigacyjnej idealnie dopasuje się do potrzeb i trendów rynkowych. W najbliższej przyszłości planujemy dalszy rozwój naszej usługi o kolejne nowatorskie rozwiązania pomagające w nawigowaniu w samochodzie i poza nim” – mówi Andrzej Jaszkiewicz, Prezes Zarządu NaviExpert.

Nawet do 10% mniej na paliwo z NaviExpert

NaviExpert – jako pierwszy w Polsce – wykorzystuje dane o natężeniu w ruchu drogowym z autorskiej technologii Community Traffic i układa trasę optymalizując zużycie paliwa. Nawigacja bierze pod uwagę wartości spalania samochodu podane przez użytkownika w ustawieniach aplikacji i dane o prędkościach przejazdu Community Traffic na alternatywnych odcinkach.

Dzięki temu NaviExpert ustala zużycie paliwa i dobiera najbardziej ekonomiczną trasę jaką powinien poruszać się kierowca. Funkcja trasy ECO pozwala zaoszczędzić użytkownikom nawet do 10% miesięcznych wydatków na paliwo.

Jeszcze wygodniejsze korzystanie z NaviExpert

Użytkownicy NaviExpert 6.1 w momencie wyszukiwania kontekstowego punktów POI uzyskają podpowiedzi wyrazów z polskimi literami, co przyśpieszy odnajdywanie interesujących ich punktów użyteczności publicznej. Ponadto po wysłaniu SMS-a będą mogli wybrać humorystyczny głos lektorki o imieniu Dżoana.

NaviPlan Europa + Polska tańszy o 15%

NaviPlan Europa obejmuje Polskę i 36 państw europejskich ze szczegółowymi mapami krajów popularnych ze względu na stoki narciarskie, dlatego stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób często wyjeżdżających za granicę. Z myślą o nich NaviExpert obniżył ceny swojego 24-miesięcznego abonamentu do kwoty 169 zł, a miesięcznego do 29 zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu