Kuchnia Black Red White w apartamencie Grażyny Wolszczak

Aranżacja kuchni Grażyny Wolszczak z wykorzystaniem mebli Black Red White będzie jednym z motywów przewodnich specjalnego wydania Dekoratorni VIP.

1 BLACK RED WHITE, Dekoratornia, Grażyna Wolszczak, Mariusz SerafinPopularna aktorka teatralna oraz telewizyjna zdecydowała się na współpracę z ekipą Dekoratorni w ramach projektowania wystroju swojego nowego apartamentu. Emisja odcinków z udziałem p. Grażyny Wolszczak odbędzie się 19 oraz 26 grudnia 2010 roku, o godzinie 13:00 w TV 4.

Stworzenie nowoczesnego oraz stylowego wnętrza nowego mieszkania Grażyny Wolszczak i Cezarego Harasimowicza to duże pole do popisu dla projektantów „Dekoratorni”. Słynna para właśnie przeprowadza się do nowoczesnego apartamentowca. Zadaniem ekipy programu jest stworzenie stylowego wnętrza, pełnego szyku i delikatnej elegancji w klimacie nowoczesnego romantyzmu.

Przestronna kuchnia wraz z jadalnią została połączona z salonem. Nowoczesny akcent wnętrza stanowi biała, lakierowana kuchnia, którą dzieli od jadalni czarna, opływowa wyspa. W aranżacji wykorzystano modernistyczne meble kuchenne 87th Smooth Street z kolekcji Traffic marki Black Red White. Biała kolorystyka mebli na wysoki połysk optycznie powiększa przestrzeń i sprawia, że wnętrze staje się eleganckim pokojem kuchennym. Ponadto, różowe wykończenia, pikowana sofa oraz zdjęcie właścicielki mieszkania w centralnym punkcie jadalni dynamicznie kontrastują z wystrojem salonu, tworząc delikatny klimat francuskiej dekadencji.

„Kolekcja mebli kuchennych, na którą zdecydowała się Grażyna Wolszczak utrzymana jest w prostym, minimalistycznym stylu. Meble odpowiadają dynamicznemu stylowi życia artystów, będąc jednocześnie domową oazą spokoju. Nowoczesny design i kojąca, jasna kolorystyka kuchni 87th Smooth Street idealnie pasuje do współczesnego, ale jednocześnie bardzo stylowego charakteru wnętrza” – podkreśla Mariusz Serafin, Dyrektor ds. Marketingu i Aranżacji Black Red White SA.

Aranżacja apartamentu Grażyny Wolszczak oraz Cezarego Harasimowicza, przygotowana przez Ulę Kołodziejek-Herman i Macieja Bogaczewicza, będzie emitowana w niedzielę 19 oraz 26 grudnia 2010 roku o godzinie 13:00 w TV 4.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu