Kabina pod ochroną

W kabinach prysznicowych Actima serii 600 wprowadzono specjalną powłokę hydrofobową CleanControl. Ułatwia ona spływanie kropel wody i zapobiega tworzeniu się osadów na ścianach kabiny, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać ją w czystości. Powłoka dostępna jest w standardzie, bez żadnych dodatkowych opłat.

Kabina prysznicowa to doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych i zabieganych, które na korzystanie z kąpieli mają zaledwie kilka minut. Właśnie z myślą o nich powstały produkty ACTIMA z serii 600. Pozwalają one na korzystanie z dobroczynnych właściwości wody osobom, które cenią swój czas. Zastosowanie specjalnej powłoki CleanControl to krok do tego, by móc cieszyć się do woli przyjemnością korzystania z prysznica bez konieczności częstego czyszczenia kabiny.

CleanControl to specjalna powłoka hydrofobowa, która redukuje napięcie powierzchniowe szkła, przyspieszając spływanie kropel wody wraz z osadzającymi się zanieczyszczeniami. To zapobiega przyleganiu brudu do ścian kabiny, a także tworzeniu się osadów z mydła i kamienia. Dzięki CleanControl łatwiej utrzymać czystość kabiny, jej czyszczenie nie musi być wykonywane często i nie wymaga dużego wysiłku. Można zaoszczędzić pieniądze na środkach czyszczących, a kabina wygląda jak nowa. Specjalna powłoka została zastosowana w następujących produktach serii ACTIMA 600:

  • Kabina kwadratowa ACTIMA seria 600, 90x90x195 cm – 1798 zł netto
  • Kabina półokrągła ACTIMA seria 600, 90×195 cm – 1699 zł netto
  • Drzwi wnękowe suwane ACTIMA seria 600, 120×195 cm – 1 399 zł netto
  • Drzwi wnękowe wahadłowe ACTIMA seria 600, 90×195 cm – 1 299 zł netto
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu