UPC Polska i magazyn Gaga ogłosiły konkurs „Najlepszych stron www dla dzieci i o dzieciach”

UPC Polska i magazyn Gaga zapraszają rodziców i opiekunów do zgłaszania stron internetowych w konkursie na „Najlepsze strony www dla dzieci i o dzieciach”. Celem konkursu jest promowanie Internetu jako źródła wartościowych informacji dla rodziców oraz miejsca, w którym dzieci mogą się uczyć i bezpiecznie rozwijać.

UPC Polska wraz z magazynem o pięknym rodzicielstwie GAGA organizuje konkurs na „Najlepsze strony www dla dzieci i o dzieciach”.  Konkurs skierowany jest do rodziców i opiekunów dzieci w wieku od 0-10 lat. Jego celem jest zebranie kompendium najlepszych i najbardziej przyjaznych stron www polecanych przez rodziców jako źródło informacji o dzieciach oraz tych witryn internetowych, w których dzieci mogą korzystać z wartościowych treści. W efekcie konkursu ma powstać lista najlepszych stron rodzinnych w Internecie. Uczestnicy konkursu mogą zgłaszać wybrane strony www w czterech kategoriach konkursowych – blogi, serwisy, fora i sklepy internetowe. Lista wybranych stron www zostanie opublikowana 7 lutego na portalu www.gogaga.pl.

UPC Polska zachęca do wykorzystywania wszystkich możliwości, jakie oferuje Internet w zakresie rozwoju i edukacji dzieci. W sieci znajduje się wiele treści – zarówno tych przydatnych i inspirujących, jak również tych o mniejszej wartości. Firma stara się pokazywać rodzicom i opiekunom, gdzie w Internecie znaleźć witryny, które pomogą w rozwoju najmłodszych. UPC już od kilku lat prowadzi aktywne działania na rzecz edukacji dzieci i rodziców w zakresie bezpieczeństwa w sieci. Posiadamy Certyfikat Bezpiecznego Internetu przyznany przez UKE, który potwierdza że, Internet UPC zapewnia użytkownikom nie tylko najwyższą jakość i wygodę, ale również bezpieczeństwo internautów.

Informacje na temat konkursu znajdują się na stronie http://www.gogaga.pl/, a zgłoszenia należy przesyłać na adres kompendium@gagamag.pl do 1 lutego 2011. Zapraszamy do wspólnego odkrywania rodzinnego oblicza Internetu!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu