Świąteczne upominki od ROBYG

Tagi:

Grupa Deweloperska ROBYG po sukcesie sprzedaży w listopadzie przygotowała kolejną ofertę specjalną. Klienci kupujący mieszkania w Warszawie mogą liczyć na świąteczne upominki – atrakcyjne upusty i garaże w prezencie.

Listopad był dla ROBYG bardzo udany. Debiut na giełdzie i obchody dziesięciolecia istnienia to nie jedyne sukcesy. W tym czasie nabywców znalazło aż 61 mieszkań (sprzedaż netto), w czym pomogła m.in. jubileuszowa promocja – cena 100 lokali w stolicy została na jeden dzień obniżona o 10 proc. Według opinii klientów, obecność spółki na GPW była jednym z czynników, który pomógł im w podjęciu decyzji o zakupie. To kolejne potwierdzenie, że na rynku nieruchomości przejrzystość działania, w tym także kondycji finansowej, jest ważnym elementem. Przed ROBYG kolejne wyzwanie – utrzymanie dynamiki wzrostu.

Zbliżają się święta, tradycyjnie czas na prezenty dla klientów. W tym roku mogą oni wybierać spośród następujących propozycji:

  • miejsce w podziemnym garażu gratis do każdego apartamentu w I etapie City Apartments i do apartamentów o powierzchni powyżej 90 m kw. w II etapie CA (Żoliborz);
  • 5-10 proc. upustu na pierwszych 30 apartamentów sprzedanych w grudniu w VIII I X etapie Nowej Rezydencji Królowej Marysieńki (Wilanów).

Ponadto na każdego klienta, który odwiedzi Biuro Sprzedaży ROBYG do końca roku, czeka świąteczna niespodzianka.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu