Shoper z dodatkowym pakietem reklamowym

Shoper, dostawca platformy e-commerce do tworzenia sklepów internetowych, oferuje swoim klientom możliwość darmowej promocji w systemie Google AdWords. Każdy klient, który zakupi oprogramowanie Shoper będzie mógł wykorzystać 250 złotych na kampanię reklamową w wyszukiwarce. Akcja rozpoczyna się 15 grudnia i potrwa do końca lutego 2011 r.

Klienci decydujący się na utworzenie sklepu on-line na bazie oprogramowania Shoper otrzymają kupony o wartości 250 złotych na promocję Google AdWords. Z badań realizowanych przez Shoper w październiku br. wśród właścicieli sklepów on-line wynika, że w okresie świątecznym ponad 63% z nich zadeklarowało inwestycje w reklamę internetową w celu zainteresowania ofertą sklepu.

– Zdajemy sobie sprawę, jak istotną kwestią dla rozwijających się sklepów on-line jest promocja oferty produktów. Google AdWords zapewnia realizację profilowanych kampanii internetowych dostosowanych do charakteru i specyfiki użytkowników. Zwiększa to zdecydowanie skuteczność promocji w Sieci – podkreśla Rafał Krawczyk, przedstawiciel Shoper.pl.

Akcje promocyjne realizowane za pośrednictwem Google AdWords mają tym większą efektywność, że użytkownik samodzielnie dobiera słowa kluczowe, odwołujące się do działalności sklepu. Reklamy są wyświetlane obok wyników wyszukiwania na podstawie zapytań kierowanych do Google przez użytkowników. Oznacza to, że trafia ona do osób najbardziej zainteresowanych.

Z oprogramowania Shoper korzysta bardzo duża liczba polskich właścicieli sklepów on-line, a ich ilość dynamicznie rośnie. Kluczowym elementem wyróżnienia witryny oraz budowania zainteresowania ofertą sklepu jest właściwy sposób promocji skierowany do odpowiedniej grupy odbiorców. Google AdWords daje unikalną szansę targetowania kampanii pod kątem upodobań i profilu klienta, co w konsekwencji wpływa na najniższy koszt dotarcia do właściwych użytkowników.

źródło/autor: dfusion communication

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu