Po drugiej stronie lustra – klej Montagefix-L firmy Den Braven

Montaż lustra pozbawionego ramy jest zazwyczaj sprawą kłopotliwą. Metaliczna warstwa, pokrywająca jego tył, jest bowiem bardzo delikatna, przez co może ulec zniszczeniu podczas nawiercania, bądź kontaktu z agresywnymi środkami chemicznymi. Należący do grupy „Złote Gwoździe” klej Montagefix-L, nowość w ofercie firmy Den Braven, pozwoli nam łatwo i bezpiecznie zamocować nawet duże lustra bez konieczności użycia wiertarki.

Lustra pozbawione ramy zdobywają coraz większą popularność w aranżacji nowoczesnych mieszkań. Planując jednak wprowadzenie tego typu detalu do naszej łazienki, bądź przedpokoju musimy dokładnie przemyśleć kwestię jego mocowania. Próba nawiercenia tafli może bowiem spowodować odpryski w metalicznej warstwie pokrywającej tył lustra, a użycie niewłaściwego kleju wiąże się z ryzykiem powstania nieestetycznych odbarwień. Klej Montagefix-L, nowość w ofercie firmy Den Braven, pomoże nam rozwiązać ten dylemat.

Bezproblemowe mocowanie

Montagefix-L firmy Den Braven jest jednoskładnikowym, trwale elastycznym klejem wykonanym na bazie MS POLIMERU (modyfikowanych silanów), stworzonym specjalnie z myślą o bezpiecznym i bezproblemowym montażu luster o różnych rozmiarach. Po utwardzeniu tworzy on bardzo silne wiązanie o znikomym skurczu. Dzięki temu, łączenie takie nie powoduje powstawania naprężeń, mogących być przyczyną wyginania się szklanej tafli, zwiększając tym samym ryzyko pęknięcia. Dzięki unikalnemu składowi jest on całkowicie neutralny chemicznie, przez co doskonale nadaje się do montażu luster łazienkowych i pokojowych (w tym wykończonych ochronną powłoką epoksydową) o grubości do 8 mm, bez ryzyka powstania odbarwień w warstwie pokrywającej tył tafli. Montagefix-L firmy Den Braven charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do różnego rodzaju podłoży, zarówno porowatych jak i gładkich. Dzięki temu, bez względu na to czy mamy do czynienia z betonem, tynkiem, gipsem, płytą g-k, ceramiką budowlaną, kamieniem, szkłem, stalą, metalem, drewnem, PCW czy podobnymi materiałami (poza PE, PP i teflonem), będziemy mieć pewność, że mocowanie wykonane przy pomocy Montagefix-L będzie trwałe i pewne.

Oczywiście przydatność kleju Montagefix-L nie ogranicza się tylko i wyłącznie do montażu luster. Jego unikalne właściwości sprawdzą się również doskonale podczas klejenia mozaiki lustrzanej, płytek lustrzanych, elementów glazurowanych, szkliwionych, emaliowanych, płytek izolacyjnych, czy w końcu paneli dekoracyjnych.

Marka „Złote Gwoździe”, do której należy Montagefix-L, jest propozycją firmy Den Braven skierowaną do osób poszukujących alternatywy dla tradycyjnych, mocno inwazyjnych metod łączenia, takich jak gwoździe, śruby, nity itp. Rodzinę tę tworzą wyspecjalizowane kleje przeznaczone do spajania różnego rodzaju powierzchni, dzięki czemu możemy dobrać odpowiedni klej do konkretnych prac budowlanych, remontowych czy naprawczych. Dlatego też, logo „Złote Gwoździe” znajdujące się na Montagefix-L potwierdza jego bardzo wysoką jakość oraz najwyższą skuteczność.

Klej Den Braven Montagefix-L, cena hurtowa brutto – 17,99 pln

www.denbraven.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu