Przejdź do treści

Grupa Pino.pl z ARBOinteractive

Od listopada br. Grupa Pino.pl współpracuje z ARBOinteractive w zakresie sprzedaży i administracji powierzchni reklamowej na jej serwisach. Współpraca z ARBOinteractive obejmuje reklamę display, intekstową oraz reklamę wideo.

Wszystkie serwisy Grupy Pino.pl znalazły się w sieci ARBOnetwork, w której dołączyły do pakietu ARBOrozrywka. Na witrynach grupy oferujowane są formy reklamy display – Billboard’a 750×100, Double Billboard’a 750×200 i Rectangle’a 300×250 oraz mailingi reklamowe wysyłane do bazy 900 000 odbiorców z możliwością targetowania według kilku kryteriów.

Strona Patrz.pl dołączyła także do sieci reklamy wideo V2Media. Poza klasycznymi formatami reklamowymi, jak pre/post-roll, czy Vstitial, serwis Patrz.pl udostępnia formy zorientowane wokół odtwarzacza (obrandowanie playera), a także interaktywne formy reklamy oparte na treściach wideo (reklama onstream).

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się rozpocząć współpracę z grupą ARBOinteractive. Do ARBO wnosimy kilkanaście serwisów, z których kilka to istne ikony polskiego Internetu, jak Patrz.pl, czy też największy polski serwis darmowego hostingu Prv.pl. Liczymy na udaną i długoterminową współpracę, w szczególności w zakresie niestandardowych form reklamy” – mówi Mateusz Górecki, Dyrektor Zarządzający ds. Projektów Innowacyjnych Grupy Pino.pl.