E-papierosy coraz modniejsze w Polsce

Niezwykle popularne w krajach zachodnich E-papierosy stają się coraz modniejsze również w Polsce. Dzieje się tak nie tylko ze względu na korzyści wynikające z korzystania z tej formy palenia, ale również ze względu na obostrzenia prawne, które dotknęły tradycyjne formy spożycia tytoniu.

E-papierosy posiadają kilka zalet, które dają im przewagę nad tradycyjną formą palenia. Przede wszystkim w związku z tym, że nie wydzielają nieprzyjemnego zapach oraz żaru, można palić je w miejscach, w których tradycyjne papierosy są od niedawna karalne. Nie zawierają one również substancji smolistych oraz rakotwórczych i nie mają negatywnego wpływu na osoby z otoczenia.

Dzięki tym korzyściom, palenie ich w restauracjach lub na przyjęciach świątecznych w miejscu pracy jest możliwe, bez ryzyka ponoszenia ewentualnych przykrych konsekwencji – prawnych, lub towarzyskich. E-palaczom nie grozi również ostracyzm ze strony najbliższego otoczenia, które za dymem i przykrym zapachem może nie przepadać.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że Polacy zaczynają dostrzegać liczne przewagi e-papierosów nad tradycyjną formą palenia. E-papierosy są nie tylko zdrowszą i wygodniejszą formą spożycia nikotyny, ale również bardziej elegancką, a co za tym idzie korzystanie z nich w miejscach publicznych będzie lepiej tolerowane przez osoby niepalące – mówi Michał Kotwica, współwłaściciel e-dymek.com i marki Cigito. Liczymy, że w 2011 roku jeszcze większa liczba palących rodaków spróbuje e-papierosów i osobiście przekona się o ich zaletach – uzupełnia Kotwica.

Więcej informacji na temat marki Cigito można znaleźć na stronie internetowej www.e-dymek.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu