Przejdź do treści

Alior Bank ponownie najbliższy Klientowi

Alior Bank po raz drugi został laureatem rankingu Dziennika Gazety Prawnej „Bank najbliższy klientowi” zajmując pierwsze miejsce w kategorii „Bank najczęściej polecany przez klientów” oraz drugie miejsce w kategorii „Najlepszy bank w opinii ekspertów”. Ranking powstał w oparciu o wyniki Klienckiego Rankingu Banków opracowanego przez CBM INDICATOR oraz ocenę ekspertów z firmy Expander.

Eksperci firmy Expander oceniali banki pod kątem swobody dokonywania podstawowych operacji bankowych. Pod uwagę brana była m.in. jakość obsługi poprzez infolinię telefoniczną, e-mail oraz formularz kontaktowy na stronie www. W badaniu przeprowadzonym przez Centrum Badań Marketingowych INDICATOR oceniającymi byli zarówno eksperci z obszaru usług finansowych, jak i sami klienci. 

Zwycięstwo w rankingu „Bank najbliższy klientowi” Dziennika Gazety Prawnej jest kolejnym potwierdzeniem wysokiego standardu usług oferowanych przez Alior Bank, który obsługuje już ponad 660 tysięcy klientów, z czego 60 tysięcy to klienci biznesowi.