Young Eva Minge & Baby Holiday

W Butiku Baby Holiday w Blue City wreszcie można kupić ekskluzywną świąteczną kolekcję ubranek dla dzieci zaprojektowanych przez Evę Mingę. Specjalnie dla małych elegantów i elegantek.

Szlachetne wełny, aksamity, muśliny, wyrafinowane wzornictwo – tak w skrócie można opisać kolekcję powstałą we współpracy marki Baby Holiday i znanej polskiej projektanki – Evy Minge. To niezaprzeczalnie nowa jakość na rynku mody dziecięcej. Kolekcja świąteczna, którą można kupić w butiku Baby Holiday już od grudnia, jest pierwszym, ale nie ostatnim owocem tej współpracy.

Kolekcja, w której dominuje szlachetna czerń, intensywny róż, oraz niezwykle modne w tym sezonie popielate szarości, przeznaczona jest dla dzieci w wieku do 12 lat. Jest dostępna wyłącznie w butikach Baby Holiday oraz on-line na www.babyholiday.pl

Eva Minge – uznana polska projektantka, słynąca z charakterystycznego i odważnego stylu.

Kolekcje Evy Minge prezentowane były m.in na New York Fashion Week, Paris Fashion Week czy w Rzymie na Schodach Hiszpańskich. O talencie projektantki pisał m.in. francuski L’Officiel, włoski Collezcioni, ,biblia mody włoskiej – (lipcowy pokaz projektantki zaowocował ponad 400 publikacjami w światowych mediach).

Kolekcje Evy Minge pokazywane są obok takich marek jak Valentino, Chanel, Jean Paul Gaultier czy Ellie Saab.

Charytatywny pokaz pierwszej kolekcji dla dzieci zaprojektowanej przez Eve Minge odbył się w grudniu zeszłego roku w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.

Baby Holiday – marka z ekskluzywnymi ubrankami dla najmłodszych, stawiająca na klasykę i eleganckie, ponadczasowe wzornictwo w modzie dziecięcej.

Ubranka Baby Holiday produkowane są wyłącznie w limitowanych seriach, z położeniem ogromnego nacisku na wzornictwo, precyzję wykończenia oraz jakość zastosowanych materiałów i dodatków.

Mimo, że od otwarcia pierwszego butiku Baby Holiday minęło zaledwie 18 miesięcy, marka ma już na swoim koncie liczne sukcesy. Ubranka Baby Holiday zostały docenione m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, czy w Rosji. Od sezonu wiosna-lato 2011 ubranka będą dostępne w kilkudziesięciu butikach partnerskich na rynku brytyjskim, irlandzkim oraz w USA i Kanadzie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu