Vivabox laureatem nagrody BizTrendy 2010

Redakcja miesięcznika ,,Business Media” już po raz czwarty wyróżniła najciekawsze produkty promocyjne na polskim rynku, przyznając nagrody BizTrendy 2010. Wśród zwycięzców tegorocznej edycji konkursu znalazły się także zestawy prezentowe Vivabox od Sodexo Motivation Solutions.

Branżowe nagrody BizTrendy przyznawane są na podstawie całorocznych obserwacji rynku i informacji, które redakcja otrzymuje od czytelników. Jak co roku nominowane produkty podzielone zostały na cztery kategorie – Artykuły promocyjne, Point of sale, Eventy/miejsca i Out-of-home. W kategorii  Artykuły promocyjne nagrodę otrzymały m.in. zestawy prezentowe Vivabox, dystrybuowane przez firmę Sodexo Motivation Solutions.

Jury doceniło przede wszystkim bogatą ofertę zestawów oraz unikalną możliwość personalizacji opakowania Vivaboxów do potrzeb konkretnej firmy. Dzięki temu zestawy doskonale sprawdzają się zarówno jako elegancki prezent biznesowy, ciekawa nagroda w programach lojalnościowych, jak i oryginalny firmowy upominek dla najważniejszych klientów i kontrahentów. Obdarowywanie biznesowymi podarunkami stało się integralną częścią funkcjonowania marketingu większości przedsiębiorstw, a luksusowy i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach Vivabox z powodzeniem zastąpi zwykły firmowy gadżet, budując pozytywny wizerunek wśród partnerów biznesowych.

„Bardzo nas cieszy wyróżnienie, jakie otrzymały zestawy Vivabox. Zestawy prezentowe istnieją na polskim rynku od dwóch lat, a taka nagroda to dla nas kolejny znak, że cieszą się dużą popularnością. W zeszłym roku zestawy otrzymały także prestiżowy tytuł „Męska Rzecz 2009” w plebiscycie organizowanym przez telewizję TVN Turbo. Vivabox to jeden z najbardziej oryginalnych produktów w ofercie Sodexo Motivation Solutions, ponieważ dystrybuujemy go zarówno na rynku B2C, gdzie są ciekawym pomysłem na prezent dla bliskich i przyjaciół, jak i w segmencie B2B, w którym spełniają rolę eleganckiego podarunku biznesowego i oryginalnej nagrody w programach lojalnościowych. Wierzymy, że z tak ciekawym i wszechstronnym produktem, zdobędziemy jeszcze wiele prestiżowych nagród.” – podsumowała wyróżnienie BizTrendy 2010 Katarzyna Jasińska, Vivabox Director Sodexo Motivation Solutions.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu