ORLEN GAZ z przyjaznym intranetem

Pracownicy spółki ORLEN GAZ mogą korzystać z nowego intranetu. Projekt opracowała i wdrożyła spółka Supermedia Interactive.

Nowy intranet ORLEN GAZ jest rozwiązaniem dedykowanym, bazującym na autorskim systemie zarządzania treścią SMI – Content Manager 3.0. Celem klienta było opracowanie nowego, niestandardowego, przyjaznego dla użytkownika i przejrzystego intranetu, posiadającego funkcjonalności, które nie były dostępne w poprzednio wdrożonej wersji.

Zdecydowano się na wprowadzenie w projekcie animacji flashowej, naśladującej wirtualne biuro. Dzięki temu, intranetowi nadano bardziej przyjazny i nieformalnych charakter. W intranecie dostępna jest tablica ogłoszeń, na której pracownicy mogą publikować różne informacje (sekcja moderowana). W zakładce nasz zespół znajdują się dane teleadresowe, zdjęcia i krótkie opisy wszystkich pracowników. Poza danymi zawodowymi, znalazły się tam informacje prywatne, pozwalające na lepsze poznanie się zespołu – np. co lubię i co doceniam. Sekcja opracowana jest w stylu albumu rodzinnego. Użytkownicy mają też dostęp do działów: aktualności (w którym publikowane są informacje z życia firmy), ABC pracownika (zbiór formularzy, ważnych dokumentów, rozporządzeń) i galerii zdjęć. Kontakt z administratorem ułatwia sekcja Napisz do nas.

Z rozwiązania korzystają wszyscy pracownicy spółki – ponad 200 osób z biur zlokalizowanych w całej Polsce. Projekt opracowała i wdrożyła firma Supermedia Interactive.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu