Nowy manager w Trend Micro

W listopadzie do zespołu Trend Micro dołączyła Beata Nalepa, która objęła stanowisko Channel Account Managera. Jest odpowiedzialna za kanał sprzedaży pośredniej, koordynację programu partnesrkiego Affinity oraz aktywną promocję rozwiązań Trend Micro na rynku MSP.

Beata Nalepa jest związana z branżą IT od ponad 13 lat. Zaczynała jako Product Manager w firmie Techmex, w której współtworzyła kanał sprzedaży produktów sieciowych. Dalsze doświadczenie zdobywała w Veracomp, realizującym strategię dystrybucji z wartością dodaną. Do jej obowiązków należała współpraca z producentami i integratorami. Następnie w D-Link Polska była odpowiedzialna za budowę od podstaw sieci sprzedaży oraz stworzenie i skuteczne zarządzanie programem partnerskim Partner +, skupiającym najbardziej aktywne polskie firmy integratoskie (integratorów). Ostatnio była zatrudniona w Microsoft Polska jako Senior Account Manager odpowiedzialna za klientów korporacyjnych z Warszawy oraz  Dolnego i Górnego Śląska.

Dysponuje szeroką wiedzą handlową oraz specjalistyczną dotyczącą polskiego i zagranicznego rynku IT. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach, a także studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Uczestniczyła także w licznych szkoleniach handlowych.

Współpraca w z firmą Trend Micro jest dla mnie znaczącym krokiem w karierze zawodowej – mówi Beata Nalepa. Wykorzystując swoje dotychczasowe doświadczenie zamierzam wzmocnić kanał sprzedaży zarówno od strony dystrybucyjnej  jak i partnerskiej. W najbliższym czasie główny nacisk pragnę położyć na umocnienie relacji z obecnymi partnerami i aktywne promowanie programu partnerskiego Trend Micro Affinity.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu