Nagrody o wartości 24 000 zł do wzięcia dla najlepszego sklepu internetowego

To już ostatni moment na zgłoszenie sklepu do konkursu na „Najlepszy Sklep Internetowy 2010” organizowanego przez SklepyFirmowe.pl. Pula nagród w konkursie wciąż rośnie. Do partnerów konkursu dołączyła firma Unizeto Technologies, która ufunduje certyfikaty bezpieczeństwa dla najlepszych sklepów z każdej kategorii. O nagrody walczą łącznie 423 sklepy internetowe.

SklepyFirmowe.pl organizują konkurs dla osób, które chcą rozpocząć sprzedaż przez Internet. Zakładając sklep internetowy na platformie SklepyFirmowe.pl, a następnie efektywnie go rozwijając, można otrzymać nagrody, które pomogą w dalszym prowadzeniu własnego biznesu.

W konkursie znamy już TOP 5 sklepów, które odnotowały największe przychody z trzech dowolnych miesięcy, są nimi :

„Sklepy te zostały założone na naszej platformie w tym roku i wyróżniają się najszybszym rozwojem oraz najwyższym przychodem z trzech dowolnych miesięcy. Na chwilę obecną mają więc one największą szansę na wygranie głównej nagrody. Pozostałe sklepy, które funkcjonują dłużej niż rok, walczą o dodatkowe nagrody w kategorii za najlepszą szatę graficzną sklepu oraz najlepszy katalog produktów” – mówi Rafath Khan, Członek Zarządu oraz twórca oprogramowania SklepyFirmowe.pl

W sierpniu do partnerów konkursu dołączył PayPal dokładając 5000 zł w gotówce dla zwycięzcy, we wrześniu firma Ideacto, która ufunduje nagrody w postaci reklamy na PromoRing.pl oraz szkoleń z usability, a w grudniu Unizeto Technologies – jeden z liderów rynku usług certyfikacyjnych związanych z podpisem elektronicznym. Łączna pula nagród w konkursie wynosi 40 000 zł.

Obecnie w konkursie bierze udział 423 sklepy z których 346 walczy o nagrodę główną wartą 24.000 zł. Do konkursu można zgłaszać się już tylko do końca grudnia.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie konkursu http://www.sklepyfirmowe.pl/konkurs

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu