Liberty Direct ma najlepsze cenowo OC dla używanych aut

Ubezpieczenie komunikacyjne OC dla samochodów używanych oferowane przez Liberty Direct ma najbardziej atrakcyjną cenę na rynku – wynika z rankingu cen ubezpieczeń komunikacyjnych opracowanego przez dziennik „Rzeczpospolita”.

W przypadku OC dla nowych aut Liberty Direct znalazło się w rankingu na drugim miejscu. Redakcja dziennika przeanalizowała oferty kilkunastu ubezpieczycieli. Oferta Liberty Direct okazała się najlepsza cenowo zarówno w porównaniu do innych firm directowych, jak i tradycyjnych.

„Dzięki zaawansowanej polityce cenowej oraz efektywnemu modelowi sprzedaży mamy możliwość dostosowania oferty do potrzeb Klienta w większym stopniu niż ubezpieczyciele tradycyjni. Możemy przez to oferować polisy w bardzo atrakcyjnych cenach. Równocześnie przykładamy szczególną wagę do jakości obsługi Klienta. Jako jedna z nielicznych firm na rynku umożliwiamy Klientom pełną obsługę on-line poprzez tzw. e-konto „Twoje sprawy”. Rozwiązanie to pozwala na samodzielne zarządzanie posiadanymi polisami oraz monitorowanie procesu likwidacji szkód” – komentuje Rafał Karski, dyrektor sprzedaży i marketingu Liberty Direct.

Aby otrzymać atrakcyjną stawkę OC w Liberty Direct, Klienci firmy mogą korzystać z różnych zniżek. Firma oferuje m.in. od 10% do 60% zniżki za bezszkodową jazdę, 5% zniżki za jednorazową płatność kartą kredytową, 5% za zakup ubezpieczenia przez internet, a także 50 zł – w przypadku OC lub 100 zł – w przypadku AC zniżki dla osób kupujących polisę z polecenia w programie „Poleć sprawdzone ubezpieczenie“. Na 10% zniżkę mogą z kolei liczyć Klienci ING w ramach współpracy bancassurance obydwu intytucji. Dodatkowo, Liberty Direct honoruje zniżki z innych towarzystw i przenosi zniżki z OC na AC.

Jednak korzystna cena to nie jedyny wyróżnik oferty Liberty Direct na rynku. W cenie OC ubezpieczyciel oferuje również ubezpieczenie Mini Assistance, które obejmuje pomoc serwisową, w tym naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu ubezpieczonego oraz poszkodowanego. Ponadto, dzięki polisie każdy Klient ma zapewnioną pomoc informacyjną dotyczącą, m. in. postępowania w przypadku wystąpienia zdarzenia, procedur związanych ze zdarzeniem, usług najbliższych partnerów ubezpieczyciela, w tym pomocy drogowej, wypożyczalni pojazdów, hoteli, stacji paliw czy warsztatów partnerskich.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu