Dorota Wellman i Marcin Prokop otulili drzewa na zimę

Dorota Wellman i Marcin Prokop – goście specjalni akcji otulili drzewa na zimę. Towarzyszyli im miłośnicy natury, którzy wspólnie z aktorami Grupy Artystycznej z Puszczy przeprowadzili wielką akcję otulania. Zbadali „obiekty” za pomocą specjalnych narzędzi: „żubrometru” i „żubroskopu” podgrzewając atmosferę wspólnej zabawy. Nikomu nie było zimno!

W tym roku Żubranko jest blisko natury! Dlatego dzieli się swoim ciepłem z tymi, którzy go potrzebują. Otuliło więc drzewa i całkiem sporo osób. A to dopiero początek. W kolejce czeka kolejnych 250 000 obiektów!

Ci, którzy przyłączyli się do akcji – lub zostali wciągnięci do zabawy przez aktorów – otulaczy dostali futro oraz limitowaną kolekcję najmodniejszych tej zimy, specjalnych PIN-ów z hasłami nawiązującymi do akcji: „I trawa”, oraz „Jestem z puszczy”. Dla tych, którzy żałują, że nie mogli wziąć udziału w akcji czeka niespodzianka.

Na jednym z otulonych drzew przy Rondzie de Gaulle`a w Warszawie przypięte są małe i duże PINy. Można je przypiąć do własnego futra. Kto pierwszy ten lepszy. Wcześniejsza rozgrzewka wskazana!

To już IV odmiana żubrankowego ubranka. Atutem tegorocznej kreacji jest ciekawa forma. Futerko w zielonym kolorze jest miłe w dotyku, chroni butelkę przed utratą zimna, a smakoszy żubrowej trawy przed „odmrożeniami”.

Chcesz wiedzieć więcej i wygrać limitowaną serię Żubranka? Dołącz do naszych fanów na www.Facebook.com/zubrowkapl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu