Nowy Członek Zarządu Redan

Grupa Kapitałowa Redan, właściciel marek odzieżowych Top Secret i Troll oraz sieci dyskontowej Textilmarket, rozszerzyła skład Zarządu poprzez powołanie Pana Michała Kałużyńskiego na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Redan S.A.

Dotychczas Zarząd Redan S.A. składał się z dwóch osób, a decyzja o jego rozszerzeniu wynika z faktu dynamicznego rozwoju Grupy Redan i ma na celu klarowny podział kompetencji. Piotr Kulawiński, Prezes Zarządu odpowiedzialny jest za kwestie strategiczne oraz zarządzanie i rozwój sieci sprzedaży, a także operacje zagraniczne. Bogusz Kruszyński, Wiceprezes Zarządu odpowiedzialny jest za finanse i IT Grupy. Michał Kałużyński, jako Wiceprezes Zarządu Redan S.A., będzie odpowiedzialny za tworzenie produktu i zarządzanie markami, marketing oraz zarządzanie procesami zakupu i sprzedaży.

Michał Kałużyński ma 38 lat i jest absolwentem Wydział Marketingu i Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Varner Polska Sp. z o.o., gdzie odpowiedzialny był za kierowanie działem kolekcji męskiej marek Cubus oraz polskiego Benettona. Pracował również w Young Fashion Sp. z o.o. jako kierownik ds. produktu marki Zara w Polsce. Od 2005 r. jest związany z Redan jako dyrektor ds. sprzedaży Top Secret oraz Troll. Z dniem 10 grudnia 2010 r. Rada Nadzorcza Redan powołała Michała Kałużyńskiego na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Redan S.A.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu