Escene – nowe telefony IP na polskim rynku

Ofertę Teleoptimum Centrale Sp. z o.o. (www.centraleitd.pl) wzbogaciły telefony IP Escene, które obsługują od 1 do 8 kont SIP, dźwięk HD, zasilanie PoE, złącze słuchawkowe, a także łącze PSTN do podłączenia linii analogowej.

Wybrane modele można rozszerzać o moduły sekretarskie, nawet do 192 klawiszy, dzięki czemu doskonale zdają egzamin w recepcjach czy w zestawach dyrektorsko-sekretarskich. Ważne jest też, że wszystkie modele są przetestowane do pracy nie tylko z typowymi serwerami SIP, ale także z systemami Cisco i Avaya.

Flagowy model Escene to ES620, który obsługuje 8 niezależnych kont VoIP (SIP), posiada kolorowy wyświetlacz HD (480×272), dźwięk HD, zasilanie PoE oraz 8 klawiszy funkcyjnych z możliwością dodania 6 modułów po 32 klawisze (192 klawisze). Cena promocyjna dla klienta końcowego do końca stycznia wynosi 999 PLN z VAT. Oferowany jest także model bliżniaczy DS622 ze złączem PSTN, co umożliwia korzystanie z analogowej linii miejskiej. Jego cena promocyjna do końca stycznia wynosi 1099 PLN z VAT.

Mniej, bo 4 konta SIP, posiada model ES410, ale oferuje on także dźwięk HD, zasilanie PoE i możliwość zwiększenia liczby klawiszy funkcyjnych przy pomocy modułów sekretarskich. Dla biur, gdzie utrzymanie linii analogowej jest potrzebne lub ekonomicznie uzasadnione, istnieje także wersja DS412 z portem FXO.

W biurach doskonale sprawdzają się także telefony serii ES310 z 2 kontami VoIP, 12 klawiszami programowalnymi, dźwiękiem HD (kodek HD i słuchawka HD), które są dostępne z PoE lub z zasilaczem sieciowym, a także w wersji z portem PSTN. Jeśli pracownicy potrzebują czegoś prostego, tylko z 1 kontem VoIP, wystarczający będzie model ES210,

Telefony IP nowego producenta stanowią uzupełnienie szerokiego portfolio produktów dostępnych w centraleitd.pl przeznaczonych do wszystkich zastosowań: telefonia analogowa, Skype I VoIP.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu